Transfer Nöbeti (ARŞİV 2) - Sayfa 626 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 2)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Fenerbahçe'nin şu an 2 tane yerliye ihtiyacı var.

Biri sağ bek yedeği diğeri forvet.Veysel ve Cenk'i toplam 2 Milyona şimdi,bedavaya ise sezon sonu bitirebilirler.

İşte bu hamleleri yaptıktan sonra daha çok ağlarlar yabancı sınırı olsun diye ağlamaya.Sırf buna engel olabilmek için bile almalıyız bu oyuncuları.

transfer yanlışı yaptığımızda başımızın ne kadar ağrıdığını gördük bu sene.yabancı oyuncu altın değerindeyken gittik hayri yi aldık, adamı oynatamıyoruz.inşallah bir yanlış daha yapmamışızdır.

ayN7yrF.jpg

Biraz önce yaptığım görüşmede son bir kaç gündür ismi geçen bir oyuncuyla tüm pürüzlerin ortadan kalktığını ve artık işin imzaya kaldığını öğrendim. Oyuncunun ismini açıklayayım mı dedim, biraz bekle zaten klüpler açıklayacak dedi.

alıştık artık. tarık ı alsak ciddi bir yatırım olacaktı gelecek adına. alper tarık oğuzhan gökhan töre kaçırdıklarımızla yeni bir takım kurulurdu. hep uyuşuk yönetim anlayışının eseri.

Yani söyle birsey var:

- Vay efenim yarim sene anlasmalari kalmismis. (Al sana yarim sene)

- Vay efenim niye o kadar para verecekmisiz (Ikisini 2-3 Milyona al, ama kacirma)

- 3. secenege (Salih) 3 Milyon verdin. Ikisini o paraya, hatta daha ucuza alabilirdin.

- Sonuc? Sifirda sifir, elde var sifir. Tebrikler

gol atamayan bir takımın durmadan stoper transfer etmesi ne kadar doğru olur bilemiyorum...

ayrıca real Madrid maçları dışında oldukça az gol yedik bence

K1faXLD.jpg

Son 3 günde transferlerle ilgili bilgi almak için yaptığım konuşmalar. Menajerleri aradım, oyuncuların kuzenini, halasını, amcasını aradım, klüpleri aradım. Görüşmelerde kızan oldu, gülen oldu, şaşıran oldu.

gol atamayan bir takımın durmadan stoper transfer etmesi ne kadar doğru olur bilemiyorum...

ayrıca real Madrid maçları dışında oldukça az gol yedik bence

Sistemi degistirmedikten sonra kanat oyuncusu alsan ne olacak ki?

Ligde oynatmaya kalksan, defans blogu komple etkileniyor. Daha Hajrovic´e yer bulamadik.

Bence de gol atma sorunumuz var bizim cünkü 2 golü zor atiyoruz, cogu zaman atamiyoruz.

Ama ben kadro kurma konusunda ciddi sikinti cekiyorum. Olmuyor yani.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt