Transfer Nöbeti (ARŞİV 2) - Sayfa 627 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 2)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yani söyle birsey var:

- Vay efenim yarim sene anlasmalari kalmismis. (Al sana yarim sene)

- Vay efenim niye o kadar para verecekmisiz (Ikisini 2-3 Milyona al, ama kacirma)

- 3. secenege (Salih) 3 Milyon verdin. Ikisini o paraya, hatta daha ucuza alabilirdin.

- Sonuc? Sifirda sifir, elde var sifir. Tebrikler

ya tarık gökhan gönülden sonra ligin en iyi sağbekiyim diye bağırıyor sen gidiyorsun asıl mevkisi stoper olan adamı hemde ligin en kolay gol yiyen takımından 2.75 verip alıyosun. hani sıkıntı kesinlikle maddi değil yani tamamen vizyon meselesi. tarıkın salihten 2 gömlek iyi futbolcu olduğunu forumdaki herkes biliyor ama bunlar nasıl bilmiyor onu anlayabilmiş değilim

Veysel'i ne kadar abarttiniz, alamazsak da hic sorun değil yani. Tarik da keza oyle daha 10 mac oynamadi Eskişehir de hemen abarttilar. Ikiside yetersiz oyuncu zaten ama Tarık genç olduğu icin bir umut gelistirebilir kendini diye olsun demistim ama olmazsa da sıkıntı yok.

♧tapatalk♧

wj12bL.png

donek :)

Sistemi degistirmedikten sonra kanat oyuncusu alsan ne olacak ki?

Ligde oynatmaya kalksan, defans blogu komple etkileniyor. Daha Hajrovic´e yer bulamadik.

Bence de gol atma sorunumuz var bizim cünkü 2 golü zor atiyoruz, cogu zaman atamiyoruz.

Ama ben kadro kurma konusunda ciddi sikinti cekiyorum. Olmuyor yani.

bize 2 sağlam kanat 1 sağlam orta saha dikine oynayan birde rvp tarzı forvet ...takım uçuşa geçer bence :)

Dany Fesh edilirse Kontratinda'ki ucretlere bakalim : 2013-2014 sezonlarının her biri için 1.000.000 EUR + 2014-2015 ve 2015-2016 sezonlarının her biri için 1.200.000 EUR sabit = 2.900.000 Euro :) .. Dany fesh edilirse bukadar para alacak bizden .. Onu yonetim hayatta yapmaz

Riera Fesh edilirse Kontratinda'ki ucretlere bakalim : 2013-2014 için 3.000.000 EUR tutarında sabit transfer ücreti .. Yane yarisi gectigine gore 1.500.000 Euro ..

toplam 2 adamin maliyeti bize 4.400.000 Euro . = 13.200.000 TL

O yuzden Dany kalir Amrabat kalir .. RIERA gider . En dusuk maliyet onda .. + Bruma Antep'e kiralanir . 2Yabanci yeri acilmis olur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt