Transfer Nöbeti (ARŞİV 2) - Sayfa 628 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 2)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Veysel'i alamazsak Salih'i 2 maç dener Sabri'ye döneriz yine.

Sabri > Salih

Veysel > both of them

Formda Eboue >> G.Gönül dahil ligde ki bütün sağ bekler

Ama Eboue bitti ve dönmek gibi bir derdi de yok.

tarik'a hep daha sicak baktim ama oda olmayacak gibi. verin parayi alin tarik'i ya. varmi öyle türkiyede sag bek, sol bek, kanat oynayabilen adam tarik ve sabri (ironi) haric.

Yönetim son 1 senedir her hamlesi ile sınıfta kaldı.

1. Tribüne oynama (Sneijder, Drogba)

2. Yönetimin içini boşaltma (boş konuşan Şükrü Ergün gibilere prim yaptırma)

3. Transfer de Fenerbahçe ile yeniden rekabetten çekilme

4. TFF'ye karşı duruş bozukluğu

5. Hocasını sene ortası TFF'ye gönderme

Yönetim son 1 senedir her hamlesi ile sınıfta kaldı.

1. Tribüne oynama (Sneijder, Drogba)

2. Yönetimin içini boşaltma (boş konuşan Şükrü Ergün gibilere prim yaptırma)

3. Transfer de Fenerbahçe ile yeniden rekabetten çekilme

4. TFF'ye karşı duruş bozukluğu

5. Hocasını sene ortası TFF'ye gönderme

2-3 ve 4'e katılıyorum.

Yalnız 1 ve 5 zorlama olmuş.Drogba ve Sneijder gibi iki isimi kolay kolay kim getirebilirdi ki? Kendi adıma teşekkür ediyorum.Hem dönemin hocası Fatih Terim'e hem de transferleri bitiren yöneticilerimize.

Hoca konusu çok konuşuldu tekrar deşmeye gerek yok.Hoca milli takımı kabul ettiği an bizden gitmişti zaten.Gönderilmeden çok hocanın kendi tercihi ile gitmesi var orada.

Yine bir kulübü Galatasaray´a kil etmekle kalacagiz sanirim.

Gercekten ben bu yönetimi anlamiyorum, cözemiyorum.

Ortada 4-5 Milyonlar dönse, eyvallah, bosverin diyecegim de, Veysel 900.000 Euro´ya alinir arkadas.

Salih´e 3 Milyon Euro verip Veysel´i bu paraya Fenerbahce´ye kaptirirsak yaziklar olsun.

Veysel Sari icin fenev devreye girmis. Biz de yedik. Yine kumpas yoksa bu isin icinde ben de bir sey bilmiyorum. Ayni Alper olayindaki gibi.

Tarik Camdal 4 yillik sözlesme imzalayacakmis Es-es ile. Karaktersizligin, Ezikligin, Etiksizligin dibine vurmus bir kulüptür Es-es.

Es-es'in yaptigi bu cirkeflikler yanina birakilmamali. Alacaklarimizi derhal - gerekirse icra memuru yollayarak - tahsis ettirmeliyiz.

Fatih Terim bu Es-es'e Erman Kilic'i 200 bin dolara sattirdi. Yaziklar olsun sana FT!!!

İş Veysel'in kazma olması,Tarık'ın yetersiz olması falan değil.Oyuncuları hemen kötülemeye geçmişsiniz yine.

Biz bu oyuncuları istedik mi? Evet istedik,2 aydır bir imza attıramadık.Üstelik sezon sonu için anlaşma yapabilir,bedavaya alabilirdik.Bunu yapamadık.

Veysel ve Tarık'a ihtiyacımız var mı? Evet var,hoca da böyle düşünüyor ki listesine almış.Aylardır transferi için uğraşıyoruz.

Şimdi biri takımıyla sözleşme yeniledi,diğeri Fener'e gidecek deniyor.Nasıl bir iş bilmezliktir bu?

Ya hiç ilgilenme,git 2 tane gurbetçi al.Yada ilgilendiğin adamı al bir şekilde.Her yerli transferinde aynı olay.''Beşiktaş'tan çalım,Fenerbahçe'den büyük çalım''

Malzeme veriyoruz başka bir şey değil.

Madem sene sonu temizlik var, Veysel'i almak şart.Hatta Tarık'la gelseler süper olur ama o uzatmış galiba.Bu işi buralara getirmemek lazımdı.

Bize güvenip takımına rest çeken adamı ortada bırakmamak lazım.

Isterse Veysel cöpün önde gideni olsun, isterse Galatasaray´da 1 dakika bile oynamasin.

Ama sen bu sikecilerin "Galatasaray´a gol attik, muhahaha" gündem degistirme operasyonuna eyvallah diyeceksen, kapat dükkani, yöneticiyim diye ortalikta dolanma.

Lan 900.000 Euro icin bu sikecileri mi sevindireceksiniz? Hasta etmeyin bu taraftari.

2-3 ve 4'e katılıyorum.

Yalnız 1 ve 5 zorlama olmuş.Drogba ve Sneijder gibi iki isimi kolay kolay kim getirebilirdi ki? Kendi adıma teşekkür ediyorum.Hem dönemin hocası Fatih Terim'e hem de transferleri bitiren yöneticilerimize.

Hoca konusu çok konuşuldu tekrar deşmeye gerek yok.Hoca milli takımı kabul ettiği an bizden gitmişti zaten.Gönderilmeden çok hocanın kendi tercihi ile gitmesi var orada.

Drogba'yı kim fazla para verirse o alacaktı. Çok büyük katkısı olmayacağı belliydi daha o zamandan. Geldiğinden beri Selçuk çok daha geriye gitti moral olarak.

Drogba = Drogba-35- Selçuk Inan

diye bakıyorum ben bu işe. İlk 3 ay serbest vuruş dışında bastırdığı egosu dışında bir parmak bal çaldı ağzımıza ama sonrası acı bende.

Sneijder ise zor bir transfer. Inter kısmı kolaydı belki ama ikna etmesi zordu. Kötü olduğunu söyleyen yok, ama işin düşünce temeli şu. Bu transferleri yaparken düşünce verecekleri katkıdan çok marka, taraftara gaz verme şeklinde.

Yani kendilerince Drogba-Sneijder markalarını bir takım taraftarı arkasına alarak stepne olarak kullanma fikri de var bu işin içinde.

Sırf bu 2 transferi yaptı diye TFF karşısında ki aciziyeti, Fenerbahçe karşısında ki çekilmeyi, Fatih Terim'in gönderiliş tarzını- şeklen, kabul edilmesini kolaylaştırabileceklerini de düşündüler bence.

Ünal Aysal çok zeki bir adam. Zekasını kulübün menfaatleri için kullandığı 1.5 sene bu takım için faydalı da oldu. Ama son 1 senedir Eleman ile başlayan günden beri niyetinde değişiklik olduğunu görüyorum, hissediyorum.

Neyse bu da benim fikrim tabi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt