Transfer Nöbeti (ARŞİV 20) - Sayfa 506 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 20)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Adam çökmüş lan yazık

CLbp5pYW8AAw_hQ.jpg

Bilal 60 dakika oynadı çıktı ve kendini gösterip özürleri diletti.Ben aynı durumu bazı arkadaşların da Tarık için yaşayacağını düşünüyorum.En azından Sabri gibi Galatasaray tarihinin açık ara en kötü sağ beki ile kıyaslanacak kadar kötü olmadığını düşünüyorum Tarık'ın..Şimdi de tepki gelmese bari antiTarıkçılardan :D

Bilal 60 dakika oynadı çıktı ve kendini gösterip özürleri diletti.Ben aynı durumu bazı arkadaşların da Tarık için yaşayacağını düşünüyorum.En azından Sabri gibi Galatasaray tarihinin açık ara en kötü sağ beki ile kıyaslanacak kadar kötü olmadığını düşünüyorum Tarık'ın..Şimdi de tepki gelmese bari antiTarıkçılardan :D

Valla geçen sezon sorsan ben Tarık'la otursunlar kaç paraysa verip sözleşmeyi iptal edip göndersinler derdim. Bu sene adamın vücudu görünce fikrim değişti, adam yatmamış çalışmış. Tarık zaten yetenekli ve çabuk bir oyuncuydu. Eğer üzerine koyarak devam ederse yeni transferlerden birisi olarak görev yapabilir ama özür diletmek için daha 40 fırın ekmek yemesi lazım.

fb elenirse 8 m euro geliyor sanırım, zlatan'ın bir yıllıgı cıkar.

formasındanda 2.yıllıgı cıkar.

gerci bu sezon zlatan'ı alırsak acık ara sampiyonuz, bir sonraki yıllıgı gene fb'den cıkar :D 2 yılda sattıracagı extra formalarda bize kalır:)

böyle bir adam alınmaz mı ya, adam her yönüyle gelir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt