Transfer Nöbeti (ARŞİV 20) - Sayfa 577 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
6 ay izleyebildik çok kısa oldu be. Şampiyonluk yarışı verirken şimdi Ada'da küme düşmeme mücadelesi verecek. İstanbul'da yaşayıp 2.7 milyon euro kazanmak neyine yetmedi vicdansız. Burada hep güneşli günler vardı sen ise gidip İngiltere'nin kasvetli havasını tercih ettin. İnşallah Stoke ile küme düşersin.

VTR-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

15+1 di demek ki 16 ya sabitlemisler bonussuz

ama icerideki alacagindan feragat ettigine dair haber yok , demek ki 1,3 milyonu bizden alacak

15% de ancak united city chelsea gibi bir takimin dikkatini cekerse isimize yarar
hemen yine olumsuz tarafından yaklaşmıssın olaya alacağından feragat ettiği kap açıklamasında yazmak zorunda değil. belki almayacak o parayı bekleyip görelim

Tolga dan daha iyi performans verecek ve kiralık gelecek ve kiralık ücreti 1 m € olacak bir tane isim söyleyebilir misin? Belki aranmıştır ve bu profile uygun biri bulunamadığı için alınmamıştır. Tek atımlık kurşunumuz vardı belki ve Fatih hocaya göre orta saha sol beke göre daha tolere edilebilir olarak görülmüştür. Öyle bir algı var ki sanki chelsea den kante gelecekti 500 bin € ya da biz almadık. Sen uğraşma ben sana söyleyip alınabilecek en kaliteli isim bize Real Madrid den gelen Rodrigues ayarında olurdu, demek ki hoca Selçuk ve tolga yı bu profilin üzerinde gördü ve elzem olan sol beke yönlendi. Neyse çok şükür bitti transfer dönemi de kurtulduk, 15 maç kaldı, Fatih hoca gibi tecrübe ve fikstür avantajımız var, elimizden geldiğince destekleyecek olmazsa dursuna başarım küfürlü, yeni yönetime değil

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sen çay eşliğinde maçını izleyen basit bir taraftarsın nereden biliyorsun 7 günde bunun mümkün olabileceğini?

7 günde Transfer listesi belirlemek, oyuncular ve kulüpler ile görüşüp, pazarlık yapıp, anlaşmak. Oyuncuyu getirmek son şartları konuşmak, sağlık kontrolünden geçirmek, imza attırmak vs kaldı ki ilk gittiğin adamdan olumlu dönemezsin genelde B planı, C planı için benzer süre harcarsın.

Transfer döneminden 1 ay önce planlama yapıp, 1 aylık sürede oyuncu alamayanları çok gördük o yüzden insafsızlığa gerek yok birine sövecekseniz transfer döneminin bitmesine 1 hafta kala takımı seçime götürenlere sövün.
Ben diyeceğim her şeyi söyledim. Aynı şeyleri tekrar tekrar söylemek mantıksız olacaktır. Ama yine de özetliyim, kendi açımdan konuyu kapatayım. Yönetimde transfer işiyle ilgili yetki verebileceğin birsürü adam var. Yetki verebileceğin birsürü menajer var. Tüm bunları göz önüne aldığında, 1 hafta süre varken zaman yok, para yok vs lafları sadece bahane benim için...
Of onur baydin artik , mantiksiz mantiksiz konusup sonra ben mi yoneticiyim diyorsun

sana gecen de yazdim , bilim adami olunca isik hizina ulasabiliyor musun istedigin zaman ?

allah allah ne bicim adamsin ? Anlamiyor musun para yok diyoruz

karnin acsa yemek alabilmek icin aileni doyurmak icin odadaki dolabi da satarsin ama yeni dolap almazsin

devre arasi transferlerinde zaten isler zor , kimse kiralik birakmak istemiyor oyuncusunu , hala vir vir konusuyorsun

git cok parasi olan yoneticisi senin kriterlerini karsilayan bir takimi tut o zaman , baydin hakkaten

oyuncu gitmek istedi gitti , 16 milyon euro veren de cikinca bu parayla birikmis borclar odendi , anlamiyor musun

alinamiyor yerine cunku para yok .. allah allah ya

anla artik !!
Ooo bakkal emmi. Alırım bi dal.

Bu yeni moda herhalde işine gelmeyince ben ne bileyim yönetici miyim deyip, işine gelince yönetici kesilip bir sürü adam var onu oraya, bunu buraya gönder halletsinler diye ahkam kesiliyor :)

Neyse niyet iyi değilse ne konuşulsa boş

hemen yine olumsuz tarafından yaklaşmıssın olaya alacağından feragat ettiği kap açıklamasında yazmak zorunda değil. belki almayacak o parayı bekleyip görelim

Yok yahu , anlasmadan gayet mutluyum , kendisine odenmeyecek olan ileri tarihti taahhutlerle birlikte muthis bir para bu

ama hani o 17,3 u gormustuk ya , daha bir iyi olurdu alacagi da odenmese

Ben diyeceğim her şeyi söyledim. Aynı şeyleri tekrar tekrar söylemek mantıksız olacaktır. Ama yine de özetliyim, kendi açımdan konuyu kapatayım. Yönetimde transfer işiyle ilgili yetki verebileceğin birsürü adam var. Yetki verebileceğin birsürü menajer var. Tüm bunları göz önüne aldığında, 1 hafta süre varken zaman yok, para yok vs lafları sadece bahane benim için...

Ooo bakkal emmi. Alırım bi dal.

Zaman yok, para yok değil elindekinden daha kalitelisini alacak uygun maliyette adam yok. Sen transfer taraftarısın anladık, 10 m Euro verip kaliteli isim getirsinler istiyorsun ya da yazılanları anlamıyorsun. Benim de başka sözüm yok, hayırlı işler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bu arada başlarım bu yönetime. Hiç duyar kasamıcam, yok yeni seçildiler yok dursundan kurtardılar yok kulüpte para yok. Vallahi benim açımdan bunlar da sınıfta kaldı. Hazırlık ve plan 0

Yeni yönetimi bu kadar kısa süreye mahkum ettiği için başta margarin suratlıyı anıyorum. Ama her ne olursa olsun yeni yönetimden de bir orta saha transferi beklerdim açıkçası. Mustafa Cengiz seçilmeden önce televizyonlarda takımın 3-4 transfere ihtiyacı var, seçilirsem yıldız topçu getirecem diye atıp tutuyordu. Şimdi ne oldu acaba ? Tabi Fatih hoca başka transfere gerek yok dediyse orası ayrı.

Son düzenleme:
Ndiayenin transferi cok aci bir gercegi gozler onune serdi. Muhtemelen sampiyon olacak kadronun temel oyuncularinda biri olma firsatini elinin tersiyle itip Ingilterede kume dusecek takima gitti. Bizim avrupada degerimiz bu kadar suan icin.

Ancak su var. Ndiaye gibi orta seviye meziyetleri olan yasida genc olmayan bir oyuncuyu 16ya okutabiliyorsak Tolgayi bir iki sene icinde 30 a okutabiliriz. Ayni sekilde Almanyada forma sansi bulamayan ancak potansiyelli gurbetcileri takima kazandirmak lazim. 20-30 m. euro veren keriz bol oldugu surece bu pastadan pay alma sansimiz var.

1 - Badou Ndiaye bu sezon Süper Lig'de Galatasaray'ın en fazla ikili mücadele kazanan (122) birinci, en fazla başarılı çalım (31) atan ve top kapan (27) ikinci, en fazla sahipsiz top kazanan (94) ve isabetli pas atan (731) üçüncü oyuncusu. Önemli.

Hiç etkisi yok diyen sivri akillilara duyurulur.

SM-N920C cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

yaz dönemi kadromuz yine yap-boz olacak

sözlesmesi bitenler:
carrasso
eray
denayer
koray
nagatomo
hakan
latovlevici
donk
yasin
umut g.

kiradan dönecekler:
cavanda
carole

sözlesmesi maalesef devam edenler:
tarik
endogan
ahmet calik
selcuk
eren
sinan

Neyse, birileri kendini kandırmaya devam etsin.
Dursun haininin ne anasını ne bacısını bırakmayanların, bu çapsızlığa kılıf aramasının adı bana göre 3 maymundur. Başka bir şey değil. :)
Unutmadan; Dursun Allah bin belanı versin, iflas edersin inşallah hain herif.
Yeni yönetim; sınıfta kaldınız yavrum.

Herkese iyi geceler...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt