Transfer Nöbeti (ARŞİV 20) - Sayfa 579 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Su da unutulmasin , fernando ve ndiaye olaylari sonrasinda selcuk ve tolgaya forma gorundu

sen bu firsat ciktigina bile oraya adam alir da bunlara
forma vermezsen kazan kaldirirlar

sonra neden futbolcular ortaligi karistiriyor diyoruz , ya sabri gibi umut gibi kurtulacaksin ama kadronda
kaldilarsa da faydalanacaksin

Zannetmiyorum. Pas atmaktan aciz, koşmak ve faul yapmaktan başka bir halt beceremeyen birisi kendisi. Sıtok, sadece koşsun fındık fıstık olsun derse sorun teşkil etmez.

ONEPLUS A5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Suphi,çizgimi bozmayacağım diye diye adamı tarihimizin en pahalı oyuncu satışı unvanı ile yollattın helal olsun

Ndiaye’nin yokluğunda takım topu ileri taşımakta ve çıkmakta zorlanacaktır. Buna ek olarak sürekli yan ve geri pas yapacağımız için takımın hızı düşecek, yaratıcı olup pozisyona girmekte zorlanacaktır. Son olarak topu geri kazanma süremiz düşecek ve rakipler orta saha üstünlüğünü daha kolay alacaktır

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yeni yönetim sınıfta falan kalmamıştır. Ben gelmelerini Dursun'dan kurtulacağımızdan dolayı istedim. Gelirken vaat ettikleri iki şey vardı biri şeffaflık, diğeri Mayıs'ta seçim bunlardan şaşmadıkları sürece sınıfta kalmazlar. Eminim transfer taraftarı hariç herkes için böyledir bu.

Ha başarılı olurlarsa devam ederler, olmazlarsa bye bye deriz.

Su da unutulmasin , fernando ve ndiaye olaylari sonrasinda selcuk ve tolgaya forma gorundu

sen bu firsat ciktigina bile oraya adam alir da bunlara
forma vermezsen kazan kaldirirlar

sonra neden futbolcular ortaligi karistiriyor diyoruz , ya sabri gibi umut gibi kurtulacaksin ama kadronda
kaldilarsa da faydalanacaksin
Onlar kim ki koca Gs takımında kazan kaldırıyor? Hadi Selçuk neyse Tolga kimin b.ku olmuş da kazan kaldırıyormuş? O gitsin 2 milyon aldığı parayı babası vermez kazan kaldıracakmış

SM-N920C cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Adam bariz Stoke hamlesinin iyi olup olmayacağından emin değil. İnanmayarak Stoke City çok büyük kulüp falan demiş. Hele stadı görünce şok oldum. Eminim içindne demiştir. nereye geldim diye. Neyse artık hayırlısı olsun.

Yonetimi elestiren net bu isten anlamiyordur kusura bakmasin. 16 milyon euro teklif geliyorsa Ndiayeye ve adam gitmek istiyorsa o oyuncu satilir. Yerine de Tolga en az onun kadar oynar.

Ayrica Fatih Terim`in Ndiaye yerine adam istemedigine adim gibi eminim. Hoca orada Tolgayi kullanmak istiyor.

artik yonetimlere talip olmayanlari daha iyi anliyorum , yani zaten anliyordum da hak da veriyorum artik

suradaki sacma sapan yorumlari gorunce keske dursun devam etseydi diyorum yeminle . Bu seyirci onu hakediyor

Yeni yönetimin sirf sayili günleri vardi transfer icini kabul etmiyorum. Eger gercekten secileceklerini inanarak girdilerse bu ise ozaman ta secim öncesi menajerlerle oyuncular icin yoklama yapilir belki bir sartli ön sözlesme bile yapilirdi. Bence yeni yönetimin akli pek transferde degildi mecbur kalmadikcada transfer yapmaya niyetleri yoktu bunuda birsekilde kendileri acikladi . Oyunculara borcumuz varkene yeni oyuncu getirmek iyi olmaz demislerdi. Ndiaye yeni yönetimin kurtaricisi oldu maddi anlamda

Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt