Transfer Nöbeti (ARŞİV 7) - Sayfa 462 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 7)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Caiceido bi gol kaçırdı girer girmez %100 lük kaçtı Allah korumuş

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Lan bu tarık nolmuş tosun gibi olmuş. Tarıka yaptıkları video ne öyle ya şiir okumuşlar. Beceremiyorsanız yapmayın ayrıca tarıkı videoyla açıklamak nedir

Herkes mutlu, mesut..

Bence de bizim adımıza nokta atışı, guzel hamleler oldu..

Oyuncuların adı, performansı, odenecek rakamlar hepimizi tatmin etti..

Ama tum bunların yanında, gençleşiyoruz, fizik olarak daha guclu bir takım oluyoruz ve takımın boy ortalaması artıyor..

Artık serbest vuruşlarda daha etkili olacagız. Kalemizde korkulu ruyalar görmeyeceğiz.

Eeee daha ne olsun??

Tesekkurler yonetim, tesekkurler teknik heyet..

Bir de Emre Mor olaydı.. Pastada çilek olurdu..

Hayır ağa 10 milyon u verip alıyorduk Kasımpaşa masaya çağırdı bizi o kadar paranız varsa diye
Bizde hazır ligi bilen biri olduğu için diagne yi aldık

Galatasaray düşmanlarının....

O zaman yönetimin son dakika şansı olmuş 10m Tetteh alınsa bence sıkıntı yoktu ama özellikle basın ne derdi bilemem. Bu arada Tetteh mi Diagne mi dersek tabiki Diagne

Hisler yanıltıcıdır biliyorum, inandığım şeyler değil ama yine de hislerimi aktarmak istedim:

- Mitroglou ve Diagne'nin golleri birbirine yakın olacak. Göründüğü gibi yedek forvet statüsü olmayacak aralarında.
- Luyindama Maicon'dan iyi çıkmayacak. Golleri seyreden, konsantrasyon sıkıntısı yaşayan garip biri çıkacak.

Gönlümden geçen tabi ki Luyindama-Marcao muhteşem 2'li olsun, Diagne 15 gol daha atıp kırılması zor rekoru kırsın. Mitroglou min 8-9 gol katkı sağlasın. Hislerin yanıltıcı olduğunu bilerek paylaşasım geldi yalnızca.

Ndiaye Onyekuru kira geri gidecekler
Belhanda satılır 8-9 milyona
Mariano 3 milyon ( yaşından ötürü gençleşme operasyonundan dolayı gitmesini istemesemde gider diye düşünüyorum )
Feghouli ligin 2.yarısı ne yapacağı çok önemli
Selçuk - Eren yallah kafadan 6 milyondan kurtuluyoruz
Ömer ve Mugdatta gider diye düşünüyoruml bunlar oynuycagina altyapidaki gençler oynamaya devam etsin

Kadroda
Kale: Muslera-Ismail
Bekler: Linnes-Nago-Emre
Stoper:Marcao-Ahmet-Gokay-Luyindama
Orta saha: Fernando-Akbaba-Donk-Celil
Kanat:Feghouli-Yunus
Forvet:Diagne-Mitroglu-Sinan

Sene sonuda gözüken orta sahamızı yeniliycez gibi bakalım inşallah stoperde olduğu gibi genç ve potansiyelli hamleler yaparız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt