Transfer Nöbeti (ARŞİV 20) - Sayfa 502 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gencler sali da bitti
Cok. Kasmayin girgir samata gidiyoruz ama nefes alin derim.
Cumaya kadar hersey netlesir. Zaman lehimize akıyor

Eski yöneticiyse sağlam yalandir ztn. Lütfen silelim Bu mesajları cidden çok gereksiz oldu Twitterda yayilacak şimdi boşa mi nöbet tuttuk bugüne kadar

biz parayi dogrudan menajere verip, menajer ödeyecekmis bonservisi. Yani görülmemis bir is olacak. Kaynak eski yöneticilerden birisiymis (o nu teyit edemedik diye aciklamak istemedim aslinda. ama aysegül hanim acikladi)

umarim böyle bir ise kalkmayiz
Abi boyle bisey cok sacma ve basit bunu yapmak istese herkes yapar ztn. O zaman herkes istedigi kadar transfer yapsin

DUYUM BU ARKADASLAR:

falcao ile check
mendes ile komisyon check (3mio)
monaco 3 mio istiyor. FFP ye girmesin diye mendes ödeyecekmis cebinden ama bizden 5 istiyor o halde

By Aysegul
:red: Ve bunu sağa sola söyleyecekler bizde yedik. Ya bırakın başlarım duyumcusuna. Yaz başından beri gelen giden mabadından şeyler sallıyor. @Şeref Aydın dan gerisi yalan. Sadece Allah 1 deseler inanırım

1 kez avrupaya gitmeme cezası aldık.
1 kez oyuncuya imza attirmadan transfer yaptık ve oynatamadik.
Piyasada 4 milyon etmeyecek adamalara 10 milyon bonservis verdik.

Var gerisini sen düşün.

Her rezilligi yaşamaya müsait bir kulübüz.
Taraftar baskısına dayanamayan yönetim tutupta ffp'yi delerse ve avrupadan gelecek 40 milyon euro'yu ezeli rakiplerimize bırakırsa hiç şaşırmam.
Mustafa Cengiz yönetimi gayet başarılı.

1 kez avrupaya gitmeme cezası aldık.
1 kez oyuncuya imza attirmadan transfer yaptık ve oynatamadik.
Piyasada 4 milyon etmeyecek adamalara 10 milyon bonservis verdik.

Var gerisini sen düşün.

Her rezilligi yaşamaya müsait bir kulübüz.
Taraftar baskısına dayanamayan yönetim tutupta ffp'yi delerse ve avrupadan gelecek 40 milyon euro'yu ezeli rakiplerimize bırakırsa hiç şaşırmam.
Ama Modeste örneğinde dikkatli idiler.

Duyan da 15 milyonluk bonservis ödüyoruz sanar 3 milyon için mi bunu yapıyormuşuz, konuşmaya bile değmez.. millet 16 ya eljif satıyor yahu bak katakullinin kralı orda

Falcao Monaco ile sözlesmesini karsilikli olarak fesh Ederse UEFA bize hiçbir sekilde karisamaz.

Monaco ile Falcao sözlesmeyi karsilikli olarak fesh eder

Biz Mendese yaptigi is için 5M öderiz.

O da Monacoya 3M bilmem ne parasi verirse bizlik durum kalmaz.

Önemli olan Falcao ile Monaconun sözlesme feshi

Bu arada tamamen hissiyat

Bu aston villa olayi banko kolpa

Olsa ingilizlerden duyardik onlarda transfer gizli sakli yapilmiyor

Cok buyuk ihtimal bizimkiler son gun yetistiremedik susu verip araplara bakin eplden istediler havasi basacak
Bence de kolpanın babası.Adamlar oyuncuları alırken davul zurnayla alıyor 1 ay önceden haber çıkıyor piyasaya.Belki son gün oldu diye ihtimal veriyorum ama bana baya kolpa haber geliyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt