Transfer Nöbeti (ARŞİV 20) - Sayfa 502 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaşlar İrfan fenerli olsa fener 10 m + 1 m bonus + deniz türüç + % pay verecek ve Başakşehir o teklifi daha dün bizim maç oynanırken kabul eder ve açıklamalar gelirdi.

Demek ki İrfan bu transfer de tarafı belli Başakşehir'le sözleşmesini uzatırken kolaylık sağlayacaklarının sözünü de almıştır muhtemelen bize gelir fenerin rakamları olmasa bile ısrarı sayesinde olacak.

koç sonuna kadar zorlar başağı çünkü sportif başarı yok sadece transferde ellerinden biz aldık başarıları var göz boyamakta gündem değiştirmekte üstüne yok allahın izniyle önce hatay sonra biz koyacağız o zaman gerçekler acıtacak

Sinan yarın akşam fener transferi %90 bitirmisti ama irfan son anda Galatasarayi seçti diyecek. Icimizi ferah tutalım.
düşüncelerini merak etmekteyim

irfan hocayla bir şekilde iletişime geçip(taylan,arda,oğulcan aracılığıyla) bizde oynamak istediğini belirtti.
Hoca yönetimden İrfan transferini istedi. Yönetim maliyeti bahane edererek harekete geçmedi geçse bile ağır davrandı.
Daha sonra Terim yönetim işi ciddiye alsın zorlasın diye İrfanı istediğini basın toplantısında söyledi.

Hoca irfandan emin olmasa bu kadar sorumsuzca bir davranış yapıp bizi ortaya atar mı? İrfan Fenere gitse rezil oluruz şu yaşananlardan sonra.
Hoca irfandan emin olduğu için bu kadar dillendirdi olayı. O yüzden rahatim. İrfan ya başakta kalır ya da bize gelir.

BENCE

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt