Transfer Nöbeti (ARŞİV 12) - Sayfa 276 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kolpa duyumcuları patlatmak için GSC yönetimi ve eski üyelerden bazıları özelden anlaşsın. Daha önce hiç adı geçmeyen birini duyum olarak herkes paylaşsın. O isme hangi sözde "duyumcu" atlarsa ve ismi kullanıp paylaşırsa üstünü çizelim.

(Sonra bir de o oyuncu transfer edilirse..... Yönetim de burayı takip edip karar veriyor demektir :))
Bunu yapip saat saat screen shot atacaksin twittera

Kolpa duyumcuları patlatmak için GSC yönetimi ve eski üyelerden bazıları özelden anlaşsın. Daha önce hiç adı geçmeyen birini duyum olarak herkes paylaşsın. O isme hangi sözde "duyumcu" atlarsa ve ismi kullanıp paylaşırsa üstünü çizelim.

(Sonra bir de o oyuncu transfer edilirse..... Yönetim de burayı takip edip karar veriyor demektir :))

Ben basliyorum.

M'Bappe Galatasaray da!

Ustat sadece ilgimi cektigi icin soruyorum. Hangi sebepten Ozgur'e bukadar muhalifsin? Ozgurun her mesajina cok muhalif bir karsilik veriyorsun. Sanki yipratmaya yonelik olarak algilanabilir. Bildigin bir mevzu varmi? Guvenilir değilse bildir ustat, bizde ona gore tavir alalim. Kime guvenelim bilemiyoruz. Ama suan ki durum da hoş durmuyor sanki
Ozgur Ayten, diagne-mitroglou-luyindama transferlerini bilmişti daha önce

yanıldıkları;

yunus Akgün 3.5 - anderletch
Serdar aziz - kasimpasa'ya gidecek, fbye gitmeyecek demişti
Maicon 2.5'a satılacak demişti

BLA-L09 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ozgur Ayten, diagne-mitroglou-luyindama transferlerini bilmişti daha önce

yanıldıkları;

yunus Akgün 3.5 - anderletch
Serdar aziz - kasimpasa'ya gidecek, fbye gitmeyecek demişti
Maicon 2.5'a satılacak demişti

BLA-L09 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Yunus olayinda, hersey anlasilmisti ama menajeri 1m euro komisyon istedi ven anderlecht caydi son anda.

Sonra zaten menajerine degistirdi

------------------------Fatih-------------------
Omar---Luyindama--Marcao---sarachi
--------------‐----------Okay-------------------------
-----------Lanzini------------Emre.k------------
Keita-‐----------------------------------------Arda
-------------------------Falcao------------------

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt