Transfer Nöbeti (ARŞİV 12) - Sayfa 277 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ozgur Ayten, diagne-mitroglou-luyindama transferlerini bilmişti daha önce

yanıldıkları;

yunus Akgün 3.5 - anderletch
Serdar aziz - kasimpasa'ya gidecek, fbye gitmeyecek demişti
Maicon 2.5'a satılacak demişti

BLA-L09 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Yunus'ta menajeri son anda fazla para istemişti.Haberlerde çıkmıştı o takımın istediğini.Hatta Ziraat maçında izlemeye gelmişlerdi.Maicon'u burda yazmadı.Serdar'ı hatırlayamadım..

------------------------Fatih-------------------
Omar---Luyindama--Marcao---sarachi
--------------‐----------Okay-------------------------
-----------Lanzini------------Emre.k------------
Keita-‐----------------------------------------Arda
-------------------------Falcao------------------
Abi senden şüphelenmek istemiyorum ama çok zorluyosun. Önce ben arfa, şimdi olmayacağı açıklanan okay, lanzini ve nerden çıktığı belli olmayan keita

Ozgur Ayten, diagne-mitroglou-luyindama transferlerini bilmişti daha önce

yanıldıkları;

yunus Akgün 3.5 - anderletch
Serdar aziz - kasimpasa'ya gidecek, fbye gitmeyecek demişti
Maicon 2.5'a satılacak demişti

BLA-L09 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bukadar yanilma payı bizim yönetimde bile var. En az 2 transfer yapacagiz diyip kimseyi almayan bir Abdurrahim gerçeği var ortada:D

Başka bir Idrissa Doumbia yoksa bu adam bizimle görüşmek için TAP'tan rezervasyonu var. Tarihi de 19.09.2020 TK 1756 ortak uçuş da 2A rezerveli lakin THY check etmemiş. TAP direk uçuşu yok.
Not: Duyum değildir. Sadece bilgilendirme mesajıdır. THY sistemini göremiyorum. Ortak uçuş olması hasebi ile TAP sistemden bakılmıştır.
Heraşde olumsuzluğa karşı yedekte tutuluyor veya transferlerden biri bu olacak

Başka bir Idrissa Doumbia yoksa bu adam bizimle görüşmek için TAP'tan rezervasyonu var. Tarihi de 19.09.2020 TK 1756 ortak uçuş da 2A rezerveli lakin THY check etmemiş. TAP direk uçuşu yok.
Not: Duyum değildir. Sadece bilgilendirme mesajıdır. THY sistemini göremiyorum. Ortak uçuş olması hasebi ile TAP sistemden bakılmıştır.
Hocanın istediği kimseyi almayı beceremeyeceklerini kendileri de bildiğinden, elde hazır tutuyorlardır herifi.

Vay be...
Özlemişiz reis

Ilginc

Bilgi icin tesekkurler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt