Transfer Nöbeti (ARŞİV 4) - Sayfa 362 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şunu da söyleyeyim ben karamsar bir adam değilim. Ama hiç bir sezon da yaşamadığımız kırılmayı yaşıyoruz. Para yok demiyorum ama al sat olayı bizi çok zorlayacak gibi. Maicon, Belhanda, Feghouli, Diagne hatta Marcao ve Falcao'yu da satmalıyız.

Yahu yabanci siniri geldi diye herkesi almaya gerek yok.
Emre K.
Caner
Kaan
Bunlar ilk 11 oynasa
Emre Akbaba
Adem
Emin
Taylan var.
3 as 4 yedek yerli
8 yabanci + 6 yedek kaleciyle beraber 22 oyuncu. Yeter

Valla Sinan Gümüş geleceğine 10 bin kere Ali Yavuz'u izlemek isterdim ama hocamız zorunda kalmadığı sürece gençlere şans vermiyor

O kadar bekledim Atalay'ın A takıma dahil edilmesini Antalya'ya götürdük yedek kulübesinde oturdu maç bitti, maçı sahada izlesin diye götürdüler sanırım Atalay'ı oraya
Bence de ali yavuz ve atalay kadroda olsun

Kaan’ın akıbeti bu hafta içinde belli olur. 2.5 milyon € bedeli 31 temmuza kadar geçerliymiş çok büyük fırsat hoca Antalya maçından sonra açıklamasında fırsat transferinden bahsetmişti en büyük örneği işte

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Benim anlamadığım nokta da niye bu kadar düşük bir opsiyon koyuyorlar.
Piyasa bu kadar uçmuşken Kaanın 2.5 M€ çıkış bedeli olmasının sebebi ne acaba.Genç yaşta 5 yıllık kontrat ve her sene bu bedel falan diye konuştularsa ona eyvallah.

Benim anlamadığım nokta da niye bu kadar düşük bir opsiyon koyuyorlar.
Piyasa bu kadar uçmuşken Kaanın 2.5 M€ çıkış bedeli olmasının sebebi ne acaba.Genç yaşta 5 yıllık kontrat ve her sene bu bedel falan diye konuştularsa ona eyvallah.

Takimi düstügü icin olabilir. Öyle opsiyonlar var cünkü. Ama ben de tam bilmiyorum, yanlis birsey söylemeyeyim.

Şunu da söyleyeyim ben karamsar bir adam değilim. Ama hiç bir sezon da yaşamadığımız kırılmayı yaşıyoruz. Para yok demiyorum ama al sat olayı bizi çok zorlayacak gibi. Maicon, Belhanda, Feghouli, Diagne hatta Marcao ve Falcao'yu da satmalıyız.

sakat lemina falcao kağnı babel ve fegden medet umuyo hoca gelecek yıl ıcın bırak satmayı

Ne seri ne lemina gönderin ikisini de bir halta yaramazlar ben Melo gibi bir orta saha istiyorum eski Fernando bile bunları cebinden çıkarırdı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt