Transfer Nöbeti (ARŞİV 6) - Sayfa 218 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sevgili Renkdaşlar Günaydın

Sabah spor haberlerini izledim de biraz canım sıkıldı, malesef haberler bizim için iyi değil

Çünkü fenerin antrenmanı kolej havasında geçmiş, Erol hoca futbolculara çok yakınmış ve Caner esprileriyle herkesi güldürmüş.

Emre abilerinin de Ronaldoyu arayarak Psg ye değil bize gel dediği ve Ronaldonunda bundan çok etkilendiği hatta Özil i arayarak, Mesut kardeşim ben varım sen de var mısın dediği konuşuluyor,

İyi haberler vermek isterdim ama olmuyor işte bazen

Şaka gibi 1 ay sonra lig başlıyor.20 ağustosa kadar orta saha ve kanat transferlerinin 100 de 80 ni bitirmemiz lazım.Kalecide şart.Hiç konuşulmamaya başlandı son haftalarda.Yoksa Okanla olacak iş değil.Bir sürü maçta bu çuval yüzünden puan kaybetmemiz kesin.Herif eline gelen topları rakibe indiriyor.
Okan şu haldeyken Berk neden oynatilmaz anlamıyorum. Eray'dan hallice buna güvenip sezona gireceksek transfere gerek yok zaten. Berk çocuk bir kere oynadı onda da GS kalecisi penaltı kurtarırken gördük, kenardan kafa topu çıkardı çok olumluydu sinyaller. Okan'ın 10 maçta göstermediğini gösterdi ama şu durumda bile bir kere şans bulamadı sanki geçse bir şey kaybedecektir, 7. filan olurduk herhalde en fazla.

Şaka gibi 1 ay sonra lig başlıyor.20 ağustosa kadar orta saha ve kanat transferlerinin 100 de 80 ni bitirmemiz lazım.Kalecide şart.Hiç konuşulmamaya başlandı son haftalarda.Yoksa Okanla olacak iş değil.Bir sürü maçta bu çuval yüzünden puan kaybetmemiz kesin.Herif eline gelen topları rakibe indiriyor.
Aslına bakarsanız konuşulan kalecilerin Okan'dan üstün bir yanı yok bence, ha Fatih, ha Serkan, ha Gökhan Akkan,yabancı da anlamsız belki genç kalecimiz Berk e şans verilebilir kalede durum sıkıntılı malesef.Volkan Babacan da 1 yıl oynamadı gerilemiş olabilir

Bolat ta kendi gelmek istemiyorum demiş yazılanlara göre , 1.kaleci olamayacağı için

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt