Transfer Nöbeti (ARŞİV 21) | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 21)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum kuralları çerçevesinde aşırı argo konuşmak, küfür, küfür imaları ve küfür kısaltmaları ceza sebebidir lütfen bu konuda özen gösterelim.

Her transfer döneminde olduğu gibi bu transfer döneminde de sahte duyumcular, kolpa haberciler olacaktır. Forum yönetimi olarak bunlara asla müsade etmeyeceğimizi,kaynaksız transfer haberi/duyumu paylaşan üyelerimize uyarı, tekrarında 1 günden başlayan sürelerde MYC vereceğimizibilmenizi isterim. Ayrıca konu içerisinde alakasız resim, video vb. görsel paylaşanları 1 Gün MYC veya konudan uzaklaştırmak gibi yaptırımlara tabi tutacağımızı bilmeniz gerekmektedir.

Üyeleri kandırıp konuyu provoke edenler ve üyelere hakaret edenlerde gerekli cezaları alacaktır.

Dipnot : Her yeni üye olan kişi kuş değildir.Şüphelendiğiniz üyelikleri PM ile yönetime bildiriniz lütfen.

Umarım bu konu da uğurlu gelir ve iyi takviyeler yapılır.

Dünkü maçı izledim,oyuncuları yorumlayacağım kendi çapımda..
Muslera bildiğimiz gibi,sabri bekli eleştirilerden etkilenmiş çok geri gitmiş pozisyon alma ve konsantrasyon problemi göze çarpıyor,telles çalışkan ama onun da pozisyon alma sorunu var,chedjou ve sneijder geç katıldı o yüzden daha hazır değiller,hakan baltayı hep beğenmişimdir,selçuku da beğendim aslında geçen sezona göre daha derli toplu,bilal asla ilk 11 olamaz adam markajı yapmadı inter orta sahasının presi zayıf olması iyi gösterdi..Ama oyunu rakip yarı alana yığdığımız maçlarda iş yapar,podolskinin zamana ihtiyacı var ilk geldiğinde wesleyi nasıl bekledik aynı şekil,yasin bu sene yine çok can yakacak,burak iyiydi aslında hırsı istekli ama first touch sıkıntısı ufak çapta sinir krizi yaşatıyor..caroleyi çok çok beğendim sol bekte oynamalı..korayı kiralamak lazım tarıkı da..sinan gümüş kesinlikle kalmalı o yasin ve emre sağ kanattaki problemi çözebilir..jose ise uzun adım atan bir oyuncu dinamizm katacak gibi,jemi de çok beğendim çok çalışkan iki sene oynamayan bir oyuncunun açlığı arzusu görünüyor,olcan ve umut gitse güzel olacak..sercanın merkez santraforda denenmesini isterdim..kendimce yorumlamaya çalıştım,umarım rahatsızlık vermemişimdir

Ilk sayfa şeyisi deneyeyim bende

Sağ bek, stoper, forvet, orta saha ve kalecinin geldiği başlık olur umarım

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt