Transfer Nöbeti (ARŞİV 8) - Sayfa 495 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hala brahimi yazanlar var kınayalım mı illa.
Istediği para belli son sözlesmesini yapacak fenerin aldığı ayew, slimani, mosses örnekleri ortada. Hayır herif hicbir zaman öyle üst düzey bir oyuncu performansı vermedi. Yanlış anlaşılmasın kötü oyuncu demiyorum ama soru işareti.
Alırız parlatır satarız diyen varsa bu hevesinden önce vazgeçsin bu işin hocaları satamamış bu herifi senin satma olasılığın yok keza çine falan gitmek istese şimdi gider 10 milyon euro maas alır. 2 sene sonra çinde bu yabancı sınırı olacak mı belli değil.
Takimda bir sürü gereksiz adam gereksiz para alıyorki üzerine gidip 4m+ bonuslar bir oyuncuya verme lüksünde değiliz, imza parasinda da değilim bölersin 3e 1.3 seklinde ödersin 2.7 üzeri maaş ile zor

Brahimiyi iyi oyuncudur.Gelmesini isterim.Fakat burda inanılmaz abartılıyor.Ben çok fazla olmazsa olmaz olarak bakmıyorum.
Alırız parlatırız söylemleri çok anlamsız.Yaşı ne olursa olsun bize katkı versinde satmayalım.

imza parası önemli değilde ama yıllık 4 milyon 4,5 senelik sözleşme falan brahimi için bence fazla..Dediğin gibi üst düzey liglerde, büyük takımlarda falan hiç üst düzey performans göstermedi.Üstelik porta ve benficanın tulum çıkardığı bu takımlara göre çok zayıf bir ligde oynadığınıda unutmayalım.

Ama hem bonservisi olmadığı için hem oyuncu havuzunun dar olduğu şu piyasada alınırsada çok büyük hata yapmış olmayız.

Belhanda gitmiyorsa brahimiye gerek yok forvet arkasında üç tane aynı oyuncu olur sistem olmaz brahimi gelecekse belhanda yerine şut atmayı seven adam lazım oraya feg ve brahimi 10 numara ve forvete asist yapıp besliyen kanatlar

Yedek kulübesini güçlendireceksen böyle gençleri koyacaksın. Patlarsa yükselir formayı alır. Kılları pişmaniye olmuş adamları değil. Türk alacaksan da genç alacaksın aynı şekilde.

Brahimi haberi inşallah doğrudur.

Biz istesek alabiliriz. Feghouli, CL falan bağlarız elamanı yeter ki hoca istesin.

Maaş bütçemiz Eren ve Selçuk'un gitmesi ile açıldı 5.15 milyon euro.

Selçuk kalsa bile 500 bin euro'ya oynayacak falan diyordu geçenlerde bipspor.

Burada sıkıntı imza parası fakat böyle bir oyuncuyu da bonservissiz alıyorsan 2-4 milyon euro arası imza parası vermek normal bence.

İmza parası FFP'den sayılıyor mu? Yani bizi oyuncuya bonservis vermiş gibi mi sayıyor yoksa maaş bütçesinden mi düşürüyor?

Benim bildiğim imza parası FFP'nin sınırlamasına takılmıyor.

Bu konuda bilgi sahibi olan varsa aydınlatabilir mi?

Ndiaye'den de epey bütçemiz açıldı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt