Transfer Nöbeti (ARŞİV 22) - Sayfa 405 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 22)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kerem veya ceyhundan birini de alırlarsa muhtemelen böle bişey çıkacak...

1312893_Bursaspor.jpg

taş gibi takım vallahi ilk 3e oynarlar bu sene bir problem olmazsa

taş gibi takım vallahi ilk 3e oynarlar bu sene bir problem olmazsa

bu kadroyu kurup ozanı da kadroda tutabılırlerse kendı evlerınde yenemeyeceklerı takım yok...baya bı zorlayacaklar 3 buyuklerı boyle mantıklı hamleler yapan kluplerı gormek guzel..su kadroyu senol gunesle sahıp olsalardı sampıyonluga bıle oynarlardı bence. 1 2 sene ıcerısınde

ali naci küçük ‏@nkucukk şimdi4 saniye önce
Tekrarlıyorum
Galatasaray, Ozan Tufan'ı Süper Kupa finali sonrası istedi
Yanıt 'Takasa hayır 8 milyon euro bonservis' oldu
G.Saray çekildi

Bu konuda haklısın.Elinde Arda varken Kewell lüksoğlu lüks idi.Polatın en büyük hatası da kaleyi hep yabancılara teslim etmesiydi.Halbuki vasat yerli kaleci bulsalar Topalın yanına çok iyi orta saha oyuncusu alsalar gayet iyi takım olurdu.İlerde Noda veya Baros arkalarında Arda-Lincoln-Keita ve onların arkasında Topal+yabancı orta saha.Yabancı sağ bek+stoper+Servet veya x yerli+Hakan Balta..

Galatasaray 2008 yilinda cok saglam bir temel atmisti (Feldkamp), ama o temelin üzerine hic birsey yapilmadi, sov transferler ile rezil edildi takim, ve faydali oyuncularinda üstü cizildi. Orada Euro 2008´in yari finalistinin iskeleti, ve bunun üzerine güzelde yabanci oyuncular vardi. Baros´un sakatligi bahtsizlik, bana göre ama cok iyi bir forvetti. Acikcasi Lincoln´de soguk baktigim bir isimdi, o dönemler pesindeydik, ama pahali diye 8-9 verip Elmander´i getirmedik, gittik sov yapmak icin Lincoln´ü aldik.

Türkiye´de bekleri iyi olmadigi icin, bana göre herzaman bekler yabanci olmali....

Aykut
Yabanci - Servet -Hakan - Yabanci
Topal - Emana
Keita - Elmander - Arda
Baros

Bu kadroda birde yedek golcün Nonda olacakti... Ilk önce Feldkamp´dan sonra, sonrada Rijkaard´dan sonra bana göre büyük sans teptik. Takimin basinda keske Feldkamp kalabilseydi, adam Baris Özbek´i bile inanilmaz verimli bir sekilde kullanmisti. Burada o bile rotasyonda halen is yapardi, bana göre, ama sonra gevsedi ve basit oynamayi birakti.

Son düzenleme:
dengetör 5 sene sonra ş.ligi şampiyonu olacaz demişti 2 ay önce !! bir tane gazeteci sormuyor hocam nasıl olacak bu iş ?? 5 sene sonra bu takımda kim kalacak evlatlar 40 yaşına yaklaşacak niasse gelse 30 olur 5 sene sonra :) varmı bir yapılanman mesela sağ beke 18 yaşında bir Hollandalı Belçikalı ya da alman almak gibi mesela ??? unutuldu gitti şimdi dengetör ben illa şampiyon olacağız demiyorum mücadele edeceğiz noktasına geldi :)

bırakın bu hitler kafasını. atleticonun anlayışı da toptan yanlış. hangi çağda yaşıyoruz bırakın bu ırkından dolayı insanları sınıflandırma saçmalıklarını.

Almanya´dan geldigim icin mi Hitler benzetmesi kardes ?

Ben hic kimsenin fikrini, yada isteklerini üzerime almam, ama Tarih sever bir insan olarak, tarihin yanlis aktarilmasindan hoslanmam. Bana kalsa belki bende 11´i yabanci ile kurarim, ama taraftarin Galatasaray´in kurucusunun sözünü kullanip, industrial bir hale getirip, Galatasaray´in tarihini talan etmesine göz yumamam. Hepimiz yabanci siniri kalmisken, daha verimli kullanilma ihtimalini kullanmamasindan sikayet ediyoruz teknik ekibin. Ama bunu Ali Sami Yen´i örnek göstererek yapmak tarihi acidan felakettir, üzerimize tas bile yagabilir.

Son düzenleme:
Galatasaray 2008 yilinda cok saglam bir temel atmisti (Feldkamp), ama o temelin üzerine hic birsey yapilmadi, sov transferler ile rezil edildi takim, ve faydali oyuncularinda üstü cizildi. Orada Euro 2008´in yari finalistinin iskeleti, ve bunun üzerine güzelde yabanci oyuncular vardi. Baros´un sakatligi bahtsizlik, bana göre ama cok iyi bir forvetti. Acikcasi Lincoln´de soguk baktigim bir isimdi, o dönemler pesindeydik, ama pahali diye 8-9 verip Elmander´i getirmedik, gittik sov yapmak icin Lincoln´ü aldik.

Türkiye´de bekleri iyi olmadigi icin, bana göre herzaman bekler yabanci olmali....

Aykut
Yabanci - Servet -Hakan - Yabanci
Topal - Emana
Keita - Elmander - Arda
Baros

Bu kadroda birde yedek golcün Nonda olacakti... Ilk önce Feldkamp´dan sonra, sonrada Rijkaard´dan sonra bana göre büyük sans teptik. Takimin basinda keske Feldkamp kalabilseydi, adam Baris Özbek´i bile inanilmaz verimli bir sekilde kullanmisti. Burada o bile rotasyonda halen is yapardi, bana göre, ama sonra gevsedi ve basit oynamayi birakti.
Aynen,güzel kadro.Yabancı kaleci ve yerli orta saha takımı çok dibe çekiyordu.Topalın yanında canavar gibi orta saha olsa bence müthiş bir takımdı.

ali samı yen turk muydu yanı?

Degil, bende etnolijik tanima göre Türk degilim kökenlerimiz Ali Sami Yen agabeye yakindir, ama Atatürk´ün de kullandigi ve devlet politikasi haline getirdigi Türk Milliyetciligi tanimi farklidir. Özellik ile Osmanli Topraklarindan kalma yurttaslarimizi kapsamak adina, genis bir zihinsel bagliliga dayali olan bir Türk tanimi olusturulmustur. Yoksa bu cografyada genetik anlamda safkan Türk bir vatandas bulamazsin.

Bu ozan tufan işi guyya dun bellı olacaktı bursa baskanıda aynı bızım dursun acıklamalarının hıcbırı dogru cıkmıyor guvenılmez bir sahıs fenere satmaya calısıyor ozanla volkanı besbellı.

Almanya´dan geldigim icin mi Hitler benzetmesi kardes ?

Ben hic kimsenin fikrini, yada isteklerini üzerime almam, ama Tarih sever bir insan olarak, tarihin yanlis aktarilmasindan hoslanmam. Bana kalsa belki bende 11´i yabanci ile kurarim, ama taraftarin Galatasaray´in kurucusunun sözünü kullanip, industrial bir hale getirip, Galatasaray´in tarihini talan etmesine göz yumamam. Hepimiz yabanci siniri kalmisken, daha verimli kullanilma ihtimalini kullanmamasindan sikayet ediyoruz teknik ekibin. Ama bunu Ali Sami Yen´i örnek göstererek yapmak tarihi acidan felakettir, üzerimize tas bile yagabilir.
almanyadan geldiğini falan bilmiyordum ne alaka :D diğer mevzuya gelirsek alisamiyenin sözünü çarpıtıp alisamiyen şimdi yaşasaydı sadece türklerden oluşan bi takım kurardı mantığını kurup tarihe ve alisamiyene saygısızlık eden sendin. 100 yıl önce yaşamış bi insanın bu çağda nasıl bi fikriyata sahip olacağını öngörmek de ayrı bi saygısızlıktır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt