Transfer Nöbeti (ARŞİV 22) - Sayfa 406 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 22)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bursasporun hücüm Hattı :

Cuenca - Sutter - Dzsudzsak - Bakambu - Thomas Necid

Galatasarayın hücum Hattı :

Podolski - Sneıjder - Yasin - Burak - Umut :red:

Edit : burassporun forvetleri bizimkilerden daha iyi :red:

Evren Göz iyi kötü biliyor da Ali Naci paralı kalem gibi geldi bana bu transfer döneminde..

daha öncede söylemiştim hatta bu söyledigimi forumun kapısına assın biri herkes okusun

medyada olan gs muhabiri görünümlü kişilerin pek cogu galatasaraylı degil geneli fenerli veya bjkli

kadir abi cetincalı ve ırmak kazuk gsli evren göz bildigim kadarıyla şikeci ali nacı bjkli erhan telli fanatik gs düşmanı

tonla var

bu yazıyı büyütüp asın forumun girişine bu adamlar dikkat edin hep taraftarı gerecek haberler veriyor

duydukları transfer haberleride kaynaktan degil senden benden ve yabancı twitter hesaplarından

inanmayın bunlara kendiniz araştırın

Muslera ve Sneijderi cikaralim 11den.
Bursanin 11iyle karsilastiralim.

Hangisi Galatasaray hangisi Bursaspor diye süphe ederim.

Gesendet von meinem iPhone mit Tapatalk

almanyadan geldiğini falan bilmiyordum ne alaka :D diğer mevzuya gelirsek alisamiyenin sözünü çarpıtıp alisamiyen şimdi yaşasaydı sadece türklerden oluşan bi takım kurardı mantığını kurup tarihe ve alisamiyene saygısızlık eden sendin. 100 yıl önce yaşamış bi insanın bu çağda nasıl bi fikriyata sahip olacağını öngörmek de ayrı bi saygısızlıktır

Mesele tam tersinin olmasi, Ali Samiyen´in sözünü carpitarak, günümüze uyarlayip, sacma sapan kontextler icinde kullananlara tepki gösteren kisi benim zaten. Ali Sami Yen bugün yasasaydi onu, yada bunu düsünürdü diye kimse bilemez. Ben sadece tarihi olarak, bir adamin, kurucumuzun filozofisini anlatiyorum. Adamin kendi filozifisi taraftari tarafindan, yanlis yansitliyor. Bu insanlari yargilamak degil, tarihi dogru anlatmaktir. Ben Galatasaray´i atletico bilbao yapardi dedigimde mecazi anlamda söyledim, yani düsünce tarzi ve fikirleri, böyle bir modele yatkin cünkü. Bugün yasasaydi bunun disina cikarmiydi bilemeyiz, ama bilemedigimiz sürece, tarihi gercekler esastir. Ama Türkiye´de tarihde herzaman böyle uyarlamalar vardir...

- Tarih anlatilirken, günümüze uyarlanamaz !!! Tarihi dogru anlatir, o günün sartlarina göre degelerndirirsin.

O yüzden Galatasaray taraftari liselileri anliyamaz, (lisecileri bahsetmiyorum), adamlar bazi seyleri tarihi göz önüne alarak yapiyorlar cünkü. (Dogru yada yanlis ayri konu)

Son düzenleme:
daha öncede söylemiştim hatta bu söyledigimi forumun kapısına assın biri herkes okusun

medyada olan gs muhabiri görünümlü kişilerin pek cogu galatasaraylı degil geneli fenerli veya bjkli

kadir abi cetincalı ve ırmak kazuk gsli evren göz bildigim kadarıyla şikeci ali nacı bjkli erhan telli fanatik gs düşmanı

tonla var

bu yazıyı büyütüp asın forumun girişine bu adamlar dikkat edin hep taraftarı gerecek haberler veriyor

duydukları transfer haberleride kaynaktan degil senden benden ve yabancı twitter hesaplarından

inanmayın bunlara kendiniz araştırın
diğerleri doğru da de evren gözden emin değilim. periscope da konuşurken galatasaraylı olduğu izlenimi veriyor

diğerleri doğru da de evren gözden emin değilim. periscope da konuşurken galatasaraylı olduğu izlenimi veriyor

bu adama yarın öbür gün bjk tv den fb tvden cok cok iyi bir teklif gelse misal neyapacak yok ben istememmi diyecek hayır tabi koşa koşa gidecek

çokta güzel rol yapacak orada en kral fenerli gsli bjkli olacak

para kazanmak istiyorsa bunu yapacak ben birtek onun için söylemiyorum medyadaki gs muhabirlerini liste yapın çıkarın

birde arastırın detaylı %90 ı galatasaraylı degil

bunak hıncal bile bunu 10 yıldır bagıra bagıra söylüyor

Hıncal Uluç un nadir doğru söylediğini konulardan biridir
Galatasaray muhabiri diye birşey yok basinda
Herkesin kime hizmet ettiği bellidir

Bu sene taraftari guzel uyuttular Ibra ile. Taraftar Ibra ile uyurken Niasse ve Ugur Demirok gibi copleri getirip komisyonlari cebe indirecekler. Neymis hesapta Galatasaray'in gelecegi icinmis. Bizim gelecegimiz bu copler ile iyice kararacak. En hayirlisi bunlarin tek transfer dahi yapmamasi. Ibra icin sosyal medyada ugrasilacagina takimimiza cop transfer yapilmamasi icin calismak lazim. Bu adamlar gidene kadar cok karanlik gunler yasayacagiz.

CMN24JMUcAAhwiD.jpg:large

Bu ne la böyle :D

Degil, bende etnolijik tanima göre Türk degilim kökenlerimiz Ali Sami Yen agabeye yakindir, ama Atatürk´ün de kullandigi ve devlet politikasi haline getirdigi Türk Milliyetciligi tanimi farklidir. Özellik ile Osmanli Topraklarindan kalma yurttaslarimizi kapsamak adina, genis bir zihinsel bagliliga dayali olan bir Türk tanimi olusturulmustur. Yoksa bu cografyada genetik anlamda safkan Türk bir vatandas bulamazsin.
Sence safkan alman, fransız, arap, rus, ermeni var mı? Ne saçma sapan tartışmalar yapıyorsunuz bir Alman ne kadar almansa bizde o kadar Türküz

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt