Transfer Nöbeti (ARŞİV 9) - Sayfa 482 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Banega geldiyse Naingolan ile ugrasmaya gerek yok. Zaten gelmez de. Fernando yerine genc bir 6 numara bulalim. Bu yas konusunu fazla takmam ama gercekten yasli takim olacagiz. Soylenenler dogruysa Banega Welbeck Onyekuru Babel gelmis. Forvet hattimiz buyuk ihtimal Vedat, Welbeck ve Babel olacak. Zaten Banega ve Welbeck tutarsa ciddi ciddi Nisan ayinda sampiyon oluruz. Tek sorun Babel filan yedek kaldiklarinda mizmizlanmalari.
Normal sartlarda Badou ve Belhanda'nin gitmesini istiyordum ama en azindan birisi gitti. Resmen 2 yil sut cekemeyen 8 ve 10 numaralarla oynadik. Suan tek korkum Fernando'nun kalmasi.

Özellikle Fenerbahçe’nin bu kadar hakaret edildiği ve sevilmediği bir ortamda yeni giren birini kuş ilan etmek hem kötü niyet gerektirir hemde foruma üye olmayıp okuyanlar varsa onların üye olmasını engeller.Her yeni üye yeni bir değer forum için.Şu eskilerin yenileri kuş ilan etme sorunu bence forumun en büyük problemi.

D85WiKzWwAEYF_n.jpg

D85Wi8eWsAAC56B.jpg

Forum olarak Dh tarzı sitelere üyeydim.Bi de sözlük sitelerine üyeydim.Burda ortam iyi ama en çok da rakiplerin sinirlenmesi seviyorum.Sosyal medyada bi Twitter vardı.Son zamanlarda İnstagram tarzı siteye dönüştü..
Ben de aktif dh kullanicisiyim hatta gs bolumunde yazan biri varsa aranizda hemen tanir beni buradaki ortami daha cok sevdim keske daha once gelseymisim mizah anlayisidir futbol konusmaktir cok daha keyifli, orasi cok bozuldu

HTC 10 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt