Transfer Nöbeti(ARŞİV 23) - Sayfa 621 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti(ARŞİV 23)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Evren Göz: G.Saray, hem sağ bek hem de stoper oynayabilecek tecrübeli bir oyuncu ile yedek kaleci alıp transferi kapatacak.(NtvSpor)

Geçmiş olsun renktaşlar. FW yok, kanat yok.

Biz bu yavşakları nasıl bitircez peki. Vur kaç taktiği ile sınırdan diğer sınıra kaçarak kurtuluyorlar. Nasıl biticek yada nasıl biter !?!?

şöyle biter.

Polis ev ev hücre hücre biliyor bunların yerlerini.Sempatizanlar da dahil buna.

Doğu batı biliyorlar.

Doğuda ohal ilan edersin,dışarı çıkanı indirirsin.

şehirlerdeki kadrolarına baskın yapar tek tek toparlarsın.

Ama en önemlisi amerikanın israilin yunanistanın ve ermenistanın lojistik desteğini kesmen lazım.

Tsknın elinde fotolarla ispatlı,amerikan helikopterlerinin kandile erzak silah attığını gösterir resimler hala mevcut.

En başta bunu kesmen lazım.Çok net.

şöyle biter.

Doğu batı biliyorlar.

Ama en önemlisi amerikanın israilin yunanistanın ve ermenistanın lojistik desteğini kesmen lazım.

Tsknın elinde fotolarla ispatlı,amerikan helikopterlerinin kandile erzak silah attığını gösterir resimler hala mevcut.

E sen Nato ülkesisin. Bunu gidip söyleyemiyormusun be kodumun amerikası sen niye yardım ediyorsun teröristlere diyip ne bilim. Şikayet etme diploması vs yapamıyormuyuz ?!?1 Böyle giderse hep yardım eder bunlar.

Bundan 7 gün önce yaşanan olay.Çok fazla basına yansımadı.

Bizim burada görümlü üs bölgesi var.Mesafesi çok değil.

Yaklaşık 30 kişilik grup,başarılı bir planla buranın 923 rakımlı nöbet mevzisine sızmaya çalıştılar.

O mevzide her türlü silahımız,tankımız da mevcut.

Tankın termal atacağını düşünerek ellerinde şemsiye,üzerinde ıslak battaniye ile yanaşmaya başlamışlar 3-5 kişi.

Kalan gruplarda 3 hakim tepede doçkaları kurmuşlar,sızmadan hemen sonra ateş açacaklarmış.

Tam tel örgüyü kesiyorlarmış ki,nöbetçi aslan parçası askerlerimizden biri farketmiş,basmış merminin gözünde.3 ünü indirmiş.Sonra tepelerden yoğun bir doçka ateşi.

nereye doğru,tanka doğru.Amaç ne.Tanka personel giremesin,bize ateş edemesin.

Tabi hesap etmedikleri birşey var.Mevzilerden tanka girilebiliyor.Tankçılar girmiş,3 doçkayı ve çevresindekileri leş etmişler.

Bende kapının önündeydim.

Yoğun bir roketatar ve tank mermisi sesleri gelmeye başladı.Eyvah dedim görümlüde çatışma var.Bize çok uzak değiller.Bunu burada hissetmek ve bişey yapamamak çok daha acı.Çünkü mesafe kuş uçuşu en az 5 km.

Sonra koordinatları geldi kaçan kesimin.Bizim obüsler başladı buradan bombalamaya.

Obüs deyip geçme.Koordinatları anında ihalardan alan,dijital nokta atışı yapan müthiş bir cihaz.40 km menzili var ve adamı alnının çatısından vurabilen bir top mermisi.

Sabaha karşı ortalık durulmuş.

Hemen doktorlarını aradım,şehidimiz yaralımız yok dedi,rahatladım.

Sabah leşler toplandı.3 ünü asker abi indirmiş.4 tane atak helikopterler de takviyeye geldiler.Onlar indirmiş.

3 tane de obüs yakmış mermisiyle.

3 de yaralı ele geçirildi.

doktora dedimki yaralılar sendeyse bas boğazından hava çekili boş enjektörü.Gebersin şerefsiz köpekler.

Geçen hafta böyle geçti özetle.

Her an sakat her an kelle koltuk buralar.

E sen Nato ülkesisin. Bunu gidip söyleyemiyormusun be kodumun amerikası sen niye yardım ediyorsun teröristlere diyip ne bilim. Şikayet etme diploması vs yapamıyormuyuz ?!?1 Böyle giderse hep yardım eder bunlar.

nato mato hikaye.Hep yardım ediyorlar zaten.

İsrail 2 adamı öldü diye koca ülkeyi yaktı.Çok tasvip ettiğim birşey değil,ama sonuç itibariyle adamların bir duruşu var.

Bizde giden canların hiçbir değeri yok.Hükümet de değer vermiyor.

Asker yatmayacak ya tabi ölecek diyen cumhurreisimiz.
Aynı cumhurreis somadaki ölen işçiler içinde, bu işin fıtratında var diyen bir insan.

Çok da beklentim yok yani bu yahudi uşaklarından..

şöyle biter.

Doğu batı biliyorlar.

bersan mrb bu hava saldırılarımız için ne diyorsun.bu kopeklerden çok leş var mı ?yoksa dagı taşı bombalıyoruz diye sevinen yavşaklar haklı mı?birde bu basının falan söylediği sayılardan çok daha fazla leşleri var diyorlar bunlar için bu doğru mu?

bersan mrb bu hava saldırılarımız için ne diyorsun.bu kopeklerden çok leş var mı ?yoksa dagı taşı bombalıyoruz diye sevinen yavşaklar haklı mı?birde bu basının falan söylediği sayılardan çok daha fazla leşleri var diyorlar bunlar için bu doğru mu?

dağ taş falan bombalanmıyor kardeşim.Nokta atışı yapılıyor.Öyle konuşanların gazına sakın gelmeyin.

İnan burada bir nöbet tepemiz var.Üzerinde nicon dürbünlerimiz var uzun menzilli.

2 hafta önce bombalamıştı bizimkiler.2 terörist leşi paramparça hala orada duruyor.Kurda kuşa yem oldular.

Ne onlar gelip leşlerini alabiliyorlar,nede biz kılımızı kıpırdatıyoruz.

Arada canımız sıkıldımı gidip o dürbünden bakıyoruz.leşlerin eridiğini görüyoruz içimiz soğuyor.

Bundan 7 gün önce yaşanan olay.Çok fazla basına yansımadı.

Bizim burada görümlü üs bölgesi var.Mesafesi çok değil.

Yaklaşık 30 kişilik grup,başarılı bir planla buranın 923 rakımlı nöbet mevzisine sızmaya çalıştılar.

O mevzide her türlü silahımız,tankımız da mevcut.

Tankın termal atacağını düşünerek ellerinde şemsiye,üzerinde ıslak battaniye ile yanaşmaya başlamışlar 3-5 kişi.

Kalan gruplarda 3 hakim tepede doçkaları kurmuşlar,sızmadan hemen sonra ateş açacaklarmış.

Tam tel örgüyü kesiyorlarmış ki,nöbetçi aslan parçası askerlerimizden biri farketmiş,basmış merminin gözünde.3 ünü indirmiş.Sonra tepelerden yoğun bir doçka ateşi.

nereye doğru,tanka doğru.Amaç ne.Tanka personel giremesin,bize ateş edemesin.

Tabi hesap etmedikleri birşey var.Mevzilerden tanka girilebiliyor.Tankçılar girmiş,3 doçkayı ve çevresindekileri leş etmişler.

Bende kapının önündeydim.

Yoğun bir roketatar ve tank mermisi sesleri gelmeye başladı.Eyvah dedim görümlüde çatışma var.Bize çok uzak değiller.Bunu burada hissetmek ve bişey yapamamak çok daha acı.Çünkü mesafe kuş uçuşu en az 5 km.

Sonra koordinatları geldi kaçan kesimin.Bizim obüsler başladı buradan bombalamaya.

Obüs deyip geçme.Koordinatları anında ihalardan alan,dijital nokta atışı yapan müthiş bir cihaz.40 km menzili var ve adamı alnının çatısından vurabilen bir top mermisi.

Sabaha karşı ortalık durulmuş.

Hemen doktorlarını aradım,şehidimiz yaralımız yok dedi,rahatladım.

Sabah leşler toplandı.3 ünü asker abi indirmiş.4 tane atak helikopterler de takviyeye geldiler.Onlar indirmiş.

3 tane de obüs yakmış mermisiyle.

3 de yaralı ele geçirildi.

doktora dedimki yaralılar sendeyse bas boğazından hava çekili boş enjektörü.Gebersin şerefsiz köpekler.

Geçen hafta böyle geçti özetle.

Her an sakat her an kelle koltuk buralar.
Yüreğinize kuvvet , Allah korusun aslanlarımızı !

dağ taş falan bombalanmıyor kardeşim.Nokta atışı yapılıyor.Öyle konuşanların gazına sakın gelmeyin.

İnan burada bir nöbet tepemiz var.Üzerinde nicon dürbünlerimiz var uzun menzilli.

2 hafta önce bombalamıştı bizimkiler.2 terörist leşi paramparça hala orada duruyor.Kurda kuşa yem oldular.

Ne onlar gelip leşlerini alabiliyorlar,nede biz kılımızı kıpırdatıyoruz.

Arada canımız sıkıldımı gidip o dürbünden bakıyoruz.leşlerin eridiğini görüyoruz içimiz soğuyor.
çok sevindim uçakların nokta atışı yapmasına.bu internette bu sitede bile pkk yı öven şerefsizler var..twitterda falan organize oluyorlar.bu şerefsizler devlet tarafından mimleniyor mu birde bunu sorayım.Allah hepinizi korusun.muvaffak etsin..

çok sevindim uçakların nokta atışı yapmasına.bu internette bu sitede bile pkk yı öven şerefsizler var..twitterda falan organize oluyorlar.bu şerefsizler devlet tarafından mimleniyor mu birde bunu sorayım.Allah hepinizi korusun.muvaffak etsin..

Şimdi şöyle bir gerçek var.Hükümet doğuda çok fazla güç kaybetti.Daha doğrusu egemenliği barış süreci adı altında tamamen pkkya bıraktılar.

Eskiden askere el sallayan silopi bebeleri,şimdi araçlarımızı taşlar molotoflar oldular.

Araçlar göreve gider,bi gelir heryeri boya taş molotof yanıkları.1.5 yılımız resmen böyle geçti.

Araçtan inmen yasak,havaya uyarı ateşi bile açman yasak.Resmen buralarda azınlık durumuna düşürdü bizi hükümet.

Bu da şahsi analizimdir.Muhtemelen ciddi oy kaybettiler diye,şimdi operasyonlara güvenli bölgelere izin verdiler.Ülkenin temizlenmesi elbet bundan geçer.Ama mantıksal bakarsan olaya,kan ile tekrar oy toplama çabasına girdiler ki bu çok acı.

Barış sürecinde pkk çok güçlendi.Hem halkı arkasına aldı.Hem de silah gücünü arttırdı.

Bunun böyle olacağı belliydi.

Batılı ülkelerin ve israilin,ırak suriyeye yaptıkları ortada.Sırada biz varız.Pkkya destek veren kürtler için konuşuyorum,bu ülkelerin piyonu olduklarının farkında değil salaklar.

hdpye oy veren Türkler de oldu ki ne acı.Şimdi o oyları atanların ellerine şehit kanları bulaştı.

Bahsettiğin kesime devlet hiçbirşey yapmıyor.Önce meclisteki köpekleri temizlesinler.

Selahattin demirtaş denen adam kimdir?zamanında askerimizi şehit etmiş,pkknın dağ kadrosundan gelmiş bir şerefsizdir.Bunun ötesi yoktur.Tartışılacak da bir yanı yoktur.

Kurtuluş savaşında da hakkari şırnak vb şehir halklarının duruşları da tarih kitaplarında açıkça yazılı.Bunların hainlik kanlarında var.

Toplu temizlik şart.

Misal bugün verilen 8 şehitten biri silopiliymiş sanırım.Yarın cenaze töreni varmış silopide.

kanlarına ne dokunacak biliyormusunuz?Heryerde o bez parçalarıyla gezerken,hem kendi çocuklarını pkknın şehit etmesi koyacak onlara.Hem de üzerindeki anlı şanlı Türk bayrağı.

Sağlam koyacak onlara..

Son düzenleme:
Hocam bu hilal bıyıklılar vardı eskiden

ONlar çok temizlik yapmışlar zamanında.Şanları hala dildemidir ?!?!
@Bersan ÇAKAR

Aslında olayı hilal bıyıklılar olarak adlandırmak çok doğru değil.Çünkü görüntüleri hep başkaydı.

Kimisi dağda ininde basardı.Kimisi saçı sakala karıştırır.Pkknın geçtiği köylere göç etmiş gibi yerleşir.Altında şalvar elinde keleş,istihbarat toplar,noktalarını tespit eder yok ederlerdi.

Şimdi tsknın istihbarat birimlerinin tel örgüden dahi çıkmaları yasak.Neden mi?Hükümet yüzünden.

Dışarıda tsknın istihbaratçıları ufak bir soruşturma dahi yapsalar,ergenekoncu diye içeri alınıyorlar.

Haliyle ne oldu bizim istihbaratçılar masabaşı oldular.İşlerini yapamaz oldular.

her konuda hükümeti kötülüyormuşum bir görüntü oluşuyor,ama anlattıklarımın tamamı gerçek.

Emniyeti fethullahçılar ve olmayanlar olarak ikiye ayırdılar.Tskyı da ergenekon yalanıyla hiç ettiler.Güçsüzleştirdiler.İtibarsızlaştırdılar.

Amaçlarına ulaştıklarını düşündüler.Ama unuttukları birşey vardı.

Şimdi kuyruklarını sıkıştırıp, kıçlarını tehdit eden pkk belasında yine aynı askere polise sığındılar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt