Transfer Nöbeti(ARŞİV 23) - Sayfa 620 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti(ARŞİV 23)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
3,w=658,c=0.bild.jpg

Leverkusen, Gladbach ve Everton Dante yi istiyorlar
Umarım tekrar Gladbacha gelmez bu hain herif.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Borre sabriyi donunda sallar. Merkez defans da oynayabilir gerektiginde, tek adam alınacak sanırım geriye borre ile ilgileniliyorsa.. hem sağ bek hem stoper almak işine gelmez sevgili yönetimimizin..

Dün oynadığım kuponda Leverkusen'in iptal edilen golüne 17900 tl kaçtığına mı yanayım,bugün yetiştiremediğim kuponun 6800 verdiğine mi yanayım,dağın başına olduğuma mı yanayım,forvette umutun olduğuna mı yanayım,takımın eksik mevkilerinin doldurulmadığına mı yanayım..

hergün bi düzine şehit verdiğimize mi yanayım,yarına çıkacağımızın garanti olmadığına mı yanayım.

Neye yanayım ben artık bilemedim.

Vay arkadaş..

Dün oynadığım kuponda Leverkusen'in iptal edilen golüne 17900 tl kaçtığına mı yanayım,bugün yetiştiremediğim kuponun 6800 verdiğine mi yanayım,dağın başına olduğuma mı yanayım,forvette umutun olduğuna mı yanayım,takımın eksik mevkilerinin doldurulmadığına mı yanayım..

hergün bi düzine şehit verdiğimize mi yanayım,yarına çıkacağımızın garanti olmadığına mı yanayım.

Vay arkadaş..

bu şarkı benden sana gelsin renktaş :)

https://www.youtube.com/watch?v=d-diB65scQU

Vay arkadaş..
kuponları kaçıracağına paylaşta biz de oynayalım. yoksa buradaki herkes görmediğimiz için tek golden 5465432134 tl kaçırmıştır kesin.

sırf huzur versin diye yaptın biliyorum.

Dünden beri ettiğim küfür nereye vardı.

Lever yaktı küfrettim.
O güzel paslaşmalardan sonra umut boş kaleye kaçırdı küfrettim.
bugün yetiştiremediğim kupon tam 6876 tl verdi küfrettim.

Öğlen aldığımız şehit haberleri küfrettim.Biri de hemşehrim..

Küfürbaz metine bağladım 2 gündür..

yok hacı bizde yalan olmaz.

Forumda iddaa desen,beni gösterirler.Hazırladığım kuponla, Forumca iddaaya tek kuponda 300 bin tlye yakın para saplamışlığımız var.Sene 2011 de.

Hem de bunu 3 kez yaptık.
o dönem oynamıştım, kendi mallığıma 3000 kaybetmiştim. ondan sonrada g.tü toparlayamadım tabi. :asd: eğer düşük bütçeli kuponun olursa paylaş bro..

Abi bizede bi kac iddaalik mac verirsin artik

Sistemleri iddaadan yatırıyorum.Fakat ana kasa tempoda.Onda durum biraz farklı.yani farklı ilerliyorum orada.

Bugün Basel'in gol atmasının oranı 1.12 idi.Yanına çok güvendiğim Leeds gol atarı ekledim.Oran etti 1.70.Attım 1000 kağıt geldi 1700 kağıt.

Tempoda taraf bahsine girmiyorum.İkili Gol atarı alıyorum ve çekiliyorum.Tavsiye de ederim.

İddaadaki sistemlere gelince.İş biraz burada başlıyor.

Bugünkü kuponum ,Zagrep 1/2,Leeds 2/0,Hull 1/0,Reading 0/0,Wolwes 1/0,Shaktar 2/2'ydi.

Yetiştiremedim.

wolwes 1 den 2 geldi.O da ucundan kaçtı.Hull ucundan kaçtı.Diğerleri tuttu.Hakkaten sağlam üzüldüm.

Son düzenleme:
Kardeşim şu hep söylenen vur emri verilmiyor muhabbeti doğrumu ?!?1
@Bersan ÇAKAR

Şöyle anlatayım.

Güvenli bölgeler belirlendi ve yasası çıktı.

Artık yasak bölgede köylü dahi gezse uyarı ateşi açılıyor.Eyleminin devamında vurma yetkin evet var.pkklıysa da sonuna kadar bombalıyo bizim topçular zaten.Af yok.

Artık polisler elinde molotof ya da kaleşnikof olanlara direk ateş açmaya başladılar ki bu çok iyi oldu.

Silopide dışarıda yüzü sarılı etekli molotflu silahlı piçler kalmadı artk.Polis vuruyor affetmiyor.

Ancak böyle kahpece mayın döşerler.Başka da bişey yapamazlar.

Adamların mizacı bu,kanı bu,soyu bu.Kahpece kalleşçe arkadan.

İsrailin gen akrabalarından,ermeni yosmalarından başka ne beklenebilir ki..

Kardeşim şu hep söylenen vur emri verilmiyor muhabbeti doğrumu ?!?1
@Bersan ÇAKAR

+ kodumun evlatlarının yerini tespit edip şöyle 100-200 leş alamıyormuyuz ?1

yerlerin tespitini ihalar yapıyor zaten.

Fakat şöyle bir ayrıntı var.

pkknın ana kadrosu artık şehirlerde.kandırılan ve yeni katılan çömezleri ve gözcüleri sadece dağlarda.Dağ kadrosu şehirlerde artık.Barış sürecinde gayet güzel karıştılar halkın içine.

İhalar görüntü aldıkları anda zaten atışlar başlıyor.

Önümüzde cudi var.Girmek çok da akıllıca değil.Dibi sonu bitmeyen mağaralarla dolu.Buradan giriyosun ıraktan çıkıyosun.O kadar uzun mağaralar yani.

Kara harekatında ciddi adam kaybedebiliriz.Böyle bir gerçek var.Ha yapılmazmı tabiki yapılır.

Ama sorunun büyük bir bölümü artık dağda değil,şehir merkezlerinde.

Şuanda ülke sınırlarında tam 40 canlı bomba var.Biri istanbulda patlattı kaldı 39.Durum bu kadar vahim.

yerlerin tespitini ihalar yapıyor zaten.

Fakat şöyle bir ayrıntı var.

pkknın ana kadrosu artık şehirlerde.kandırılan ve yeni katılan çömezleri ve gözcüleri sadece dağlarda.Dağ kadrosu şehirlerde artık.Barış sürecinde gayet güzel karıştılar halkın içine.

İhalar görüntü aldıkları anda zaten atışlar başlıyor.

Önümüzde cudi var.Girmek çok da akıllıca değil.Dibi sonu bitmeyen mağaralarla dolu.Buradan giriyosun ıraktan çıkıyosun.O kadar uzun mağaralar yani.

Kara harekatında ciddi adam kaybedebiliriz.Böyle bir gerçek var.Ha yapılmazmı tabiki yapılır.

Ama sorunun büyük bir bölümü artık dağda değil,şehir merkezlerinde.

Şuanda ülke sınırlarında tam 40 canlı bomba var.Biri istanbulda patlattı kaldı 39.Durum bu kadar vahim.

Biz bu yavşakları nasıl bitircez peki. Vur kaç taktiği ile sınırdan diğer sınıra kaçarak kurtuluyorlar. Nasıl biticek yada nasıl biter !?!?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt