Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Forum kuralları çerçevesinde aşırı argo konuşmak, küfür, küfür imaları ve küfür kısaltmaları ceza sebebidir lütfen bu konuda özen gösterelim.

Her transfer döneminde olduğu gibi bu transfer döneminde de sahte duyumcular, kolpa haberciler olacaktır. Forum yönetimi olarak bunlara asla müsade etmeyeceğimizi, kaynaksız transfer haberi/duyumu paylaşan üyelerimize uyarı, tekrarında 1 günden başlayan sürelerde MYC vereceğimizi bilmenizi isterim. Ayrıca konu içerisinde alakasız resim, video vb. görsel paylaşanları 1 Gün MYC veya konudan uzaklaştırmak gibi yaptırımlara tabi tutacağımızı bilmeniz gerekmektedir.

Üyeleri kandırıp konuyu provoke edenler ve üyelere hakaret edenlerde gerekli cezaları alacaktır.

Forum içerisinde ki seviyeyi korumak için spoiler içerisinde olsun veya olmasın küfürlü caps paylaşımları yasaktır. Bu tür davranışlarda bulunan üyeler önce uyarılacak devam etmeleri halinde ceza alacaklardır.

Dipnot : Her yeni üye olan kişi kuş değildir. Şüphelendiğiniz üyelikleri PM ile yönetime bildiriniz lütfen.


Önceki nöbet konusu: Transfer Nöbeti (ARŞİV 28)
 
Günaydın, herkes tedirgin sanırım benim gibi adam formayı giymeden inanmayacağız. Bizi bu duruma getirenler utansın... Neyse Seri'yi 3-4 kere izlemiş biri olarak bence kesinlikle Fernando'nun yerinde ön libero gibi düşünmemeliyiz. Seri çok net Ndiaye'nin yerinde oynayacak topçu ofans yönü defans yönüne göre daha güçlü attığı ince pasları , oyun görüşünü , zekasını görünce hayran olacaksınız. Yine şahsi fikrim Seri-Banega-Belhanda orta sahası asla olmaz defansif anlamda dağılırız. Seri geldiyse net bir DOS almalıyız hücuma da destek verecek 2 yönlü . Seri geldiyse Banega'nın gelmesi Belhanda'ya bağlı olur diye düşünüyorum. Monchi tok satıcı acelesi yok belli ki 7-8 almadan satmayacak . Ağustos ayı gibi Belhanda transfer olabilir ve yerine Banega gelebilir diye düşünüyorum ben yani Belhanda satılmazsa Banega ihtimali ortadan kalktı. Tabi önemli olan Fatih Hocamın düşüncesi. Bu arada Seri Cuellar Samatta tarzı adamlar gelsin tabi ama şampiyon olacaksak ne vereceği belli tecrübeli kaliteli adamlar almamız gerekiyor. Kuşlar bu sene Kolarov , gustavo , kruse , emre vs adamlara yöneldiler geçen yılki hatayı yapmıyorlar. O yüzden ben forvete gerçekten ne vereceği belli kaliteli dünya yıldızı alınması taraftarıyım. Misal Falcao tabi ücreti çok yüksek , Diagne satılırsa Falcao - Samatta olur ama Samatta ve bir scout transferi olacaksa forvete bence sıkıntı çünkü Samatta bu yıl parladı diyelim Diagne gibi tutmazsa bizde koca sezon boşa gider.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt