Transfer Nöbeti(ARŞİV 24) - Sayfa 342 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti(ARŞİV 24)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu arada insanlari cok uyardik zamaninda burada. Ibra falan uydurma, zaman kaybediyoruz diye. Simdi bakiyorum da herkes Hamza istifa Dursun istifa diyor.

Bosver bu sezon zaten gitti. Ancak hocadan once bu yonetimin gitmesi lazim. Seneye zaten sportif basarisizliktan Sampiyonlar Ligi hayal olur, FFP falan hikaye. 3 senelik bir proje yapsin yeni hoca icin yeni yonetim. Bu ajanlar da kina yaksin bir taraflarina.

Bu sene ne olursa olsun fener sampiyon olmamali diyorum.... Bu sikecilerde var bir is. Artik kara para mi akliyorlar , baska bir olay mi bilemem. Bu sene sampiyon olurlarsa , Aziz gider Ibra'yida alir , baskasinida. Adama daha bugun sordular yeni kadronuz hakkinda ne dusuyorsunuz. Cok iyi kadro kurdunuz falan , oda dahada kuracagiz dedi. Bunlar bu yabanci sportif direktor getirerek , uzun vadeli bir planda yapmislar. Belli

12 mac kaldi ilk 11 olarak.

Profesyonel futbolcumuz Sabri Sarıoğlu ile Şirketimiz arasında 1+1 sezon (son sene opsiyonlu) için sözleşme yenilenmesi konusunda mutabakata varılmıştır (opsiyon şartı futbolcunun 2015-2016 sezonunda 15 resmi müsabakada ilk 11'de oynaması veya 20 resmi müsabakada fiilen oynaması halinde geçerlilik kazanacaktır).
Buna göre 2015-2016 ve 2016-2017 sezonlarında (eğer uzatılırsa) futbolcuya her bir sezon için net 4.800.000 TL sabit transfer ücreti ve net 45.000 TL maç başı ücreti ödenecektir. Ayrıca futbolcunun ilgili sezonlarda 15 resmi müsabakada fiilen oynaması halinde, futbolcuya net 300.000 TL prim ödenir. 30 resmi müsabakada fiilen oynaması durumunda ise futbolcuya net 300.000 TL ekstra prim ödenir.

Çiyanın başının ‘Çene Serdar’ lakabıyla anılan Serdar Eder olduğu söyleniyor doğruysa ben Florya'da oturuyorum her türlü süikasti yaparım artık böyle saçma şeyler düşünmeye başladım

Her sıkıştığımızda Terim'e gideriz. Takımı toparlayacak kişide O'dur.

Bu takim ikiye ayrilir. Fatih Terim'li Galatasaray , Fatih Terim'siz Galatsaray....

Ne zaman Fatih Terim olsa rahat ve zevkle mac izliyoruz. Sahsen ben oyle. Galatasaray'lilik durusunu seviyorum... O oldugu zaman medyadaki maymunlar bile agzini acamiyorlar. Hakemler zaten otomatik olarak baski altinda oluyor.
Istediginiz kadar inkar edin ama Fatih Terim bu ulkenin en buyuk Hocasidir.... Acik ara...

Ne zaman yuzumuz gulduyse cogunda Fatih Terim vardi. Onun icin birakin bu sacma gururu... TT falan yapacaksan Fatih Terim icin yapacaksin...

Cem Uzan ‏@UzanCC 8h8 hours ago View translation
Takım dökülüyor!! YONETIM ISTIFA. Dursun bey iyi bir insan olabilir ama bu takimin baskani OLAMAZ.

Cem Uzan ‏@UzanCC 8h8 hours ago
Sezon basi 2 mac 5 puan kayip. CLde averaj takimi oluruz beyler!!! ISTIFA EDIN ISTIFA. Yoksa bu sezon rezil olacagiz.

Cem Uzan ‏@UzanCC 7h7 hours ago View translation
Inan Kirac agabeyi ilk tanidigimda ben 20 yasindaydim. Kendisine hep saygi duymusumdur. O da beni sever.

Cem Uzan ‏@UzanCC 6h6 hours ago View translation
15 yil once bugun. Kusura bakmayin mutevazi olamayacagim. En buyuk sponsor bendim ve yenileri icin baskanliga adayim

Cem Uzan ‏@UzanCC 6h6 hours ago View translation
Yonetim!!! Artik istifa edin ve secimler gelsin

Bu takim ikiye ayrilir. Fatih Terim'li Galatasaray , Fatih Terim'siz Galatsaray....

Ne zaman Fatih Terim olsa rahat ve zevkle mac izliyoruz. Sahsen ben oyle. Galatasaray'lilik durusunu seviyorum... O oldugu zaman medyadaki maymunlar bile agzini acamiyorlar. Hakemler zaten otomatik olarak baski altinda oluyor.
Istediginiz kadar inkar edin ama Fatih Terim bu ulkenin en buyuk Hocasidir.... Acik ara...

Ne zaman yuzumuz gulduyse cogunda Fatih Terim vardi. Onun icin birakin bu sacma gururu... TT falan yapacaksan Fatih Terim icin yapacaksin...

Bu konuda hem fikir degiliz. Eger ki o kadar Galatasaray sevgisi olsa baskani ile guc yarisina girmez, Yildirim Demiroren sikecisi ile birlik olmazdi. Birakti gitti!

Bu konuda hem fikir degiliz. Eger ki o kadar Galatasaray sevgisi olsa baskani ile guc yarisina girmez, Yildirim Demiroren sikecisi ile birlik olmazdi. Birakti gitti!

O konuda iki tarafli hata oldugunun dusuncesindeyim. Hem Aysal hemde Terim....

Ben sadece Terim varken daha basarili oldugumuzu belirttim. Bugun gelse cocuk gibi sevinirim. Sonucta her insan hata yapar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt