Transfer Nöbeti(ARŞİV 24)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Uğur Boz

Kırmızı Üye
Yönetim senin kadar rahatsız olmamış bu durumdan ki gel bak demiş kardeşim. Dün çocuk maçı izlerken bu takım nasıl 3 kupa almış diye düşünmüştür sanırım
O kısmı yazmayı unutmuşum bu yönetimden anca bunlar beklenir ne olacak başka.
Olay zaten kupa, maç kazanma olayı değil.Bu kulübün bir tarihi ve ağırlığı var onu öğretmek lazım önce.

Alican Bozok

10 Numara!
Burak küsmesin diye santrfor almayıp Burak'ı oynatmamak oldukça klas hareket Hamza, senden beklemezdim.

Troll Hamza :Trollface:

Kağan Koç

10 Numara!
Şampiyonluk oranları güncellendi.
Fenerbahçe: 1,80
GALATASARAY: 2,40
Beşiktaş: 6,50
Trabzonspor: 12,00

Kağan Koç

10 Numara!
Gökmen Özdemir, Burak Yılmaz'ın Galatasaray'dan ayrılabileceğini; "Burak Yılmaz'ı tanıyorsam ayrılacağını başkana söyler, bu biraz da bilgi" dedi. Futbol yorumcusu Sinan Engin de Burak Yılmaz'ın Galatasaray'dan ayrılmak istediğini; "Burak Yılmaz, West Ham ile anlaştı, 4 milyon avro alacak. West Ham, Galatasaray'a 10 milyon avro ödeyecek" sözleri ile iddia etti.
Sporx.

Can Çelik

Tecrübeli Üye
Danayer i istanbula kadar getirip alamamak nedir yahu :))

Yusuf ozyurt

Kırmızı Üye
Niye Pompeii'den köle mi alıyorsun? En doğal hakkı değil mi 20 yaşında bir çocuğun gideceği yeri görmek istemesi? Sana bilmediğin, tanımadığın bir ülkeden iş teklifi gelse gidip bi şehri gezmez misin önce?
Van persie,sow, guti,q7, Hagi, yüzlerce sayarım. Bunların hangisi gezdi sonra karar verdi ? Onlarında hakkı yokmu ? Kaldki sezonun kapanmasına 4-5 gün kalmış. Bizim oyuncu gezdircek durumumuzmu var ? 20 yaşındaki futbolcu Galatasaray'ı bilmiyorsa zaten gelmesin. Rodriguez'de genc o adam Galatasaray'ı biliyorda bu adam neden bilmiyor.. Katarmı burası. Avrupa ülkesi burası.. Papau yeni gine değil.

Oğuzhan Yıldız

★★★★
Tecrübeli Üye
danayer dün gece takıma bakmstr vazgecmiştir halini grünce hamzanın felan vizyonunu :D

Akif Karabulut

Aslan Üye
şu beyaz tv 1 kez bile haklı çıksın Allah'ım yalvarıyorum .. west ham 10 civarı veriyormuş burak perşembe yolcu dediler.. O gün bayramımız olur

Kağan Koç

10 Numara!
Denayer'in gelmesi; Ronaldinho'nun menajeri, abisinin her yıl transfer bahanesiyle gelip bedavaya birkaç akşam yemeği yemesi gibi birşey olabilir, tabii imza atmassa.

Ozan Çağrı

Tecrübeli Üye
Muslera
Pereira cecu semih telles
De jong selcuk
Dzsuzak wesley poldi
Zlatan

Derken

Muslera
Sabri cecu hakan telles
Selcuk melo
poldi burak wes
Umut oldu
Ben boyle capsizlik gormedim. Gozlerim kanadi bu ne.d

1905

Hakan Korkusuz

Parçalı Üye
Van persie,sow, guti,q7, Hagi, yüzlerce sayarım. Bunların hangisi gezdi sonra karar verdi ? Onlarında hakkı yokmu ? Kaldki sezonun kapanmasına 4-5 gün kalmış. Bizim oyuncu gezdircek durumumuzmu var ? 20 yaşındaki futbolcu Galatasaray'ı bilmiyorsa zaten gelmesin. Rodriguez'de genc o adam Galatasaray'ı biliyorda bu adam neden bilmiyor.. Katarmı burası. Avrupa ülkesi burası.. Papau yeni gine değil.
Arkadaşım zorla mı? Saydığın futbolcular çok büyük ihtimalle daha önce Türkiye'ye gelmiş tatil yapmış insanlar zaten. Deplasmana geliyor, tatile geliyor akrabasına veya arkadaşına soruyor, menejerini gönderiyor vs vs... Adamın babası, menejeri falan gelecekti maç da olunca ben de geleyim İstanbul'u göreyim demiştir. Anlaşırlarsa kalır zaten anlaşamazsa da çeker gider bunda büyütecek ne var?
Tekrar söylüyorum gelen adam 20 yaşında çocuk. Görmek istemiştir gayet normal.

Ali Yılmaz

10 Numara!
sanki alex silva gibi gençleri alıyor da ne b.ka yarıyor dün gördük jose carole falan oynatmıyor sabri felan gene oynayacak bu sene bu takım izlenmez daha da hamza gidene kadar

Oğuzhan Yıldız

★★★★
Tecrübeli Üye
umut kazmasını felan bu takımda 90 dk oynatmanın mantıgı nedir kendisi acıklasın ben anlamdm bi zahmet ! bu kadarda olmaz !

Kağan Koç

10 Numara!
Mehmet Demirkol: Jason Denayer İstanbul'a gelmiş artık. Marsilya'ya gitmez.

inş

Erol S. Aydinli

Tecrübeli Üye
Vizyonlu,zengin ve kaliteli bir baskanla birlikte yonetimine Ali Durust ve A.Albayrak ikilisini getirmeliyiz.Baska turlu ne takim kurabiliyoruz ne takim olabiliyoruz

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ahhh Haluk Ulusoy ahh.. TFF baskanlığı için bizim kulubun baskanlığına aday olmadı. Hem kendine yazık etti, hem kulube..Umarım bir sonraki secimde baskan olur. Ulusoy kurtuluş reçetemizdir..

Oğuzhan Yıldız

★★★★
Tecrübeli Üye
şikeci grzkalı aptl baskana eline bile prim verdi bu bizim yönetm ibra şikeden baska takıma gelmezmiş :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt