Transfer Nöbeti(ARŞİV 24)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yusuf ozyurt

Kırmızı Üye
Arkadaşım zorla mı? Saydığın futbolcular çok büyük ihtimalle daha önce Türkiye'ye gelmiş tatil yapmış insanlar zaten. Deplasmana geliyor, tatile geliyor akrabasına veya arkadaşına soruyor, menejerini gönderiyor vs vs... Adamın babası, menejeri falan gelecekti maç da olunca ben de geleyim İstanbul'u göreyim demiştir. Anlaşırlarsa kalır zaten anlaşamazsa da çeker gider bunda büyütecek ne var?
Tekrar söylüyorum gelen adam 20 yaşında çocuk. Görmek istemiştir gayet normal.
Ben çocuğa bir şey demedim. Ben bizim yönetime diyorum. 4-5 gün kala yapılacak iş değil. Zamanında Ancolotti gelmişti Fenerin tesislerini gezdi,ertesi günü Milan'a imza attı. Adam resmen feneri kullandı.. Fener almadan biz alalım dediler Ancolettiyi..

Sende az cok bilirsin bu menejer işleri basit değil. fiyat artırmak icin her seyi yaparlar.. Bak bu gun haber cıktı, Marsilya devreye girdi. Şimdi olaya gel. Sen basit düşünüyorsun ama Oyuncu buraya kadar gelmiş ve buraya kadar getirdiğin oyuncuyu baska takıma kaptırmak hiç hoş karsılanmaz ve itibar meselesine girer bu..

Oğuzhan Yıldız

★★★★
Tecrübeli Üye
bu takıma yapılcak en büyük transfer vizyon olur bu saatten sonra ! cl liginde nasıl gruba düşcez orasıda bilinmez !

Furkan Temirci

Parçalı Üye
amrabat ve brumayi gondererek cok buyuk bir hata yaptik

muslera

transfer--denayer--chedjou--carole

jose--melo

bruma--sneijder--amrabat

podolski

Hakan Korkusuz

Parçalı Üye
Ben çocuğa bir şey demedim. Ben bizim yönetime diyorum. 4-5 gün kala yapılacak iş değil. Zamanında Ancolotti gelmişti Fenerin tesislerini gezdi,ertesi günü Milan'a imza attı. Adam resmen feneri kullandı.. Fener almadan biz alalım dediler Ancolettiyi..

Sende az cok bilirsin bu menejer işleri basit değil. fiyat artırmak icin her seyi yaparlar.. Bak bu gun haber cıktı, Marsilya devreye girdi. Şimdi olaya gel. Sen basit düşünüyorsun ama Oyuncu buraya kadar gelmiş ve buraya kadar getirdiğin oyuncuyu baska takıma kaptırmak hiç hoş karsılanmaz ve itibar meselesine girer bu..
Tamam iyisin hoşsun da işler böyle yürüyor işte. Denayer dediğin adam gerçekten çok potansiyelli ve piyasası olan bir oyuncu. Biz bu oyuncuyu uygun maliyetlerle kadroya katabileceksek bu tarz ufak tefek şeylere göz yummak gerekiyor.
Yönetimin basiretsizliği konusunda ise haklısın bu çocuk gelecektiyse 25 Haziran'da gelip gezmeli imzasını atmalıydı. Lig başladı hala transfer peşinde koşuyorlar. 2 Hafta geçti bile transfer ettin, takıma alıştı sahaya sürdün diyene kadar en az 2-3 hafta daha geçecek. E ligin 6'da biri gitti, eksik maaş verilmesi bile gerekir. Düşünsene 1,5M euro alacak olsa yıllık bu yıl için alacağı 200.000 Euro çöpe atılmış oluyor sırf geç kalındığı için. Az para mı?

Attila Arslan

10 Numara!
ins. barca, bayern vs düser de su hamza'nin akli basina gelir cirkef herif bu kadar kisa sürede insan nasil kendinden bu derece nefret ettirebilir?!

ins. barca, bayern vs düser de su hamza'nin akli basina gelir cirkef herif bu kadar kisa sürede insan nasil kendinden bu derece nefret ettirebilir?!
Ne aklı başına gelecek ya ? 1-2 maçta fark yiyip sonra istifayı basıp gidecek olan yeni teknik direktörle,bize olacak hamzatorun enkazıyla uğraşacaz. Oda milli takıma babasının yanına geri dönecek cebinde komisyonlarıyla..

Aziz Ozbek

Tecrübeli Üye
ALLAH BELANI VERSIN ! KAZMA KAZMOGLU !!!
Senin isleyen 4-2-3-1 oyun sablonun varken ve ona göre dünyanin en iyi 10 numarasi varken, gidip takimi 4-4-2 oynatmak, Podolski'yi Sneijder'u bu sistemde kanatlarda hapis etmek, aptallik'dir, deliliktir, saçmaliktir !!

sirf senin yerlin evlatlarin, kanki Burak-Umut beraber oynasin diye....

ANLA BUNU ARTIK SENIN YAPACAGIN ILK HEP BU OLMALI :

MUSLERA

XXX - XXX - XXX - XXX

XXX - XXX

XXX - 10 SNEIJDER 10 - XXX

XXX

GERIZEKALI TEKNIK TRAKTöR BUNU DüNYADAN YAPMIYACAK TEK HOCA SENSIN​

Adnan Korkut

Şef Gümüş Kıvrım
olan yine bize olur. dursun ve hamza yine sırıtırak dolaşırlar ortalıkta. arenada bu 2 adamı rezil etmeden kurtulamayacağız ama ultradalkavuklar buna izin verir mi orası ayrı

Faruk Özkul

Aslan Üye
su bruma aslinda ne kadar önemliydi tam onun senesi olacakken gönderdiler.
çocuk 2 oyuncu bağlıyordu koşularıyla.
simdi kanatta bi yasin kaldı onuda oynatmıyorlar.

Oğuzhan Yıldız

★★★★
Tecrübeli Üye
paralı dalkavuklar anca başarılar gelir gecer diye bagrır kötü gruba düşsek ne olcak...zaten bunlar yüzünden bu hale geldik en cokta bi kerede şerefli olsalardı bu hallere gelmezdk

Hakan Kağan

Tecrübeli Üye
Gökmen Özdemir, Burak Yılmaz'ın Galatasaray'dan ayrılabileceğini; "Burak Yılmaz'ı tanıyorsam ayrılacağını başkana söyler, bu biraz da bilgi" dedi. Futbol yorumcusu Sinan Engin de Burak Yılmaz'ın Galatasaray'dan ayrılmak istediğini; "Burak Yılmaz, West Ham ile anlaştı, 4 milyon avro alacak. West Ham, Galatasaray'a 10 milyon avro ödeyecek" sözleri ile iddia etti.
Sporx.
Hadi inşallah olucak olucak mucize olucak

orası malum tarafı bence iyi bir başkan gelip bunlara yol vermesi daha makul olur ama nerde o baskan :)
İyi bir başkan gelsin vizyonlu bir başkan ultrAslana gerekde kalmaz aslında. Kendi kendilerine asaletin bize yeter diye bağırırlar. Keşke o başkan gelsin takım düzeldikten sonra yemişim ultrAslanı kim takar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt