Transfer Nöbeti(ARŞİV 24) - Sayfa 356 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti(ARŞİV 24)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Artık maclari izlemiyorum hamza da 17 bin olan seyirciyi samp ligindeki hezimetlerle 10 bine indirir sonra da defolur gider..aslinda severdim kendisini ama kendi ipine kendi cekti bir forvet istemek yerine bu taraftarin mayistan beri bas bas forvet diye bagirmasina ragmen denge dedi idare ederiz dedi alsana idare hamza...umutun oynadigi bir takimi izlemiyorum artk adamn bir olumlu hareketi yok teknik direktor 90 dk oynatti boyle bir hoca olamaz

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Jose aksam orta sahanin en iyisiydi adam gitti oyundan aldi, takimin en kötüsü Umut iken Burak'i cikardi.

Takım 4-2-3-1 duzenine alismisken yetenek fakiri Umut icin tum düzenin icine etti. Yasin bu takimda topu ileriye taşıyan tek oyuncu mutlaka oynaması gerekirken süpriz bir sekilde yedek başlıyor.

Dune kadar eksik bolgeleri icimizden hallederiz diyen adam 1-2 lig macindan sonra mi transfer gerekli oldugunu anladi şayet oyle ise bu adama yapilan tum olumsuz kelimeler az bile kalır. Böyle teknik direktör olmaz.

Adamin yaptığı her sey skandal resmen.

★★★★

Umut olsa olsa 4. forvet olur Galatasaray gibi bi takımda ama bizde 2.forvet hatta hamzanın gözünde 1 .forvet şaka gibi.Açık ara tarihimizin en zayıf forvet hattıyla lige başlıyoruz

Jose aksam orta sahanin en iyisiydi adam gitti oyundan aldi, takimin en kötüsü Umut iken Burak'i cikardi.

Takım 4-2-3-1 duzenine alismisken yetenek fakiri Umut icin tum düzenin icine etti. Yasin bu takimda topu ileriye taşıyan tek oyuncu mutlaka oynaması gerekirken süpriz bir sekilde yedek başlıyor.

Dune kadar eksik bolgeleri icimizden hallederiz diyen adam 1-2 lig macindan sonra mi transfer gerekli oldugunu anladi şayet oyle ise bu adama yapilan tum olumsuz kelimeler az bile kalır. Böyle teknik direktör olmaz.

Adamin yaptığı her sey skandal resmen.

★★★★
sırf Umut oynasın diye takımdaki herkesin yerini bozdu

artık yeter türk antrenör şu takımın kapısından girmemeli evlatlarını alıp defolsun şimdikide. yeter be arkadaş kaos futbolu izlemekten, sırf pasaportunda türk yazıyor diye gerizekalı yeteneksiz futbolculara prim verilmesinden sıkıldık.

kafayı yicem ya koskoca takımın 9 numarası umut bulut.. hala bir haber bekliyorum umut gitti diye gitsin ya pres yapacak adam arıyorlarsa bende basarım adama kovalarım 1 ayda cigeri açarım.. özünde iyi biridir saygı duyarım ama yok abi nefretim 9 numarada onu gördükçe..

Olay belki de hamza hocanın FT nin takımına forvetleri formda tutmasımıdır. kafayı yedik işte saçmalıyoruz bizde buralarda

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt