Transfer Nöbeti(ARŞİV 24) - Sayfa 357 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti(ARŞİV 24)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Allah belamızı vermiş beyler boşuna ağlamayın, belki de bu kadar tepkisiz kaldığımız içindir olana bitene. Bunlara aylar öncesinden adam akıllı tepki konmalıydı, öyle liseli gibi twitırdan mivitırdan olmayacağı belliydi.

Bir forvet oyuncusu ya golcü olur ya da baskı pres yapan biri olur. (TR için) Hamza Burak'tan sezonda 22-24 gol atıp, aynı zaman da takım savunmasına yardımcı olmasını, top rakibe geçtiği an prese başlamasını istiyorsa yanlış yapıyor. ikisini aynı anda yapan forvet Türkiye'ye gelmez zaten.

Madem koşan forvet istiyor şu kadroyla çıkalım yeter artık çok sıkıldım ben de.

Muslera

Transfer-Chedjou-Denayer-Telles

Selçuk-Jose
Sneijder

Yasin-Melo-Podolski

Valla muhteşem pres yapar ilerde Melo. Pas verdiğinde duvara vurmuş gibi geri de dönmez. Arada çalım da atabiliyor, forvet oynasa en az Umut kadar da gol atar. Melo tek forvet oynayalım Umut oynayacağına ben razıyım.

Olacak is degil bi fenerliyi takimin basina getir takim 1-2 gerideyken yapacagi is Burak ve sahanin en cok top calan oyuncusu jose'yi oyundan alirdi.

Basimizdaki de fenerli zaten

Son düzenleme:
Madem koşan forvet istiyor şu kadroyla çıkalım yeter artık çok sıkıldım ben de.

Muslera

Transfer-Chedjou-Denayer-Telles

Selçuk-Jose
Sneijder

Yasin-Melo-Podolski

Valla muhteşem pres yapar ilerde Melo. Pas verdiğinde duvara vurmuş gibi geri de dönmez. Arada çalım da atabiliyor, forvet oynasa en az Umut kadar da gol atar. Melo tek forvet oynayalım Umut oynayacağına ben razıyım.

Hocam dünkü olayları gördün demi ?? Şaşırmış bunlar yaaa.

ya ben hala neden selçuk un değilde jose nin oyundan çıktığını anlayamadım. biri bana anlatsın.

134706131329881.jpg

parator kızar sonra abisi. soru mu bu şimdi

Son düzenleme:
Hocam dünkü olayları gördün demi ?? Şaşırmış bunlar yaaa.

Gördüm ve çileden çıktım gerçekten. Sahaya sürdüğü kadro da saçma sapan, yaptığı değişiklikler de. Ne yapmaya çalıştığını anlamıyorum gerçekten. Tek mantıklı açıklaması zorla kendisine forvet aldırmaya çalışıyor yönetime. Aksi taktirde ancak bir moron Burak'ı çıkarıp Umut'u tutar sahada.
Sahanın en iyisi Jose'yi çıkarıyor, formsuz ve mutsuz Sneijder'i sahada tutuyor. Burak'ı çıkarıp Umut'u sahada tutuyor. Sinan Gümüş'e neden şans verilmiyor onu zaten anlamıyorum. Gerçekten Melo'yu forvet oynatsak Umut'tan faydalı olur. Hatta penaltı noktasına korkuluk diksek Umut'tan faydalı olur.

ya bakıyorum dünkü maça kötü oynamadık, fb den de bjk den de iyiyiz ama; 15 tane gol pozisyonu buluyorsun bir tane bitirici forvetin yok. herkes burak burak diyor ama boş kaleye gol atamazsan osmanlı bile atar. yazın kenara bu osmanlı takımı da küme düşer.

Gördüm ve çileden çıktım gerçekten. Sahaya sürdüğü kadro da saçma sapan, yaptığı değişiklikler de. Ne yapmaya çalıştığını anlamıyorum gerçekten. Tek mantıklı açıklaması zorla kendisine forvet aldırmaya çalışıyor yönetime. Aksi taktirde ancak bir moron Burak'ı çıkarıp Umut'u tutar sahada.
Sahanın en iyisi Jose'yi çıkarıyor, formsuz ve mutsuz Sneijder'i sahada tutuyor. Burak'ı çıkarıp Umut'u sahada tutuyor. Sinan Gümüş'e neden şans verilmiyor onu zaten anlamıyorum. Gerçekten Melo'yu forvet oynatsak Umut'tan faydalı olur. Hatta penaltı noktasına korkuluk diksek Umut'tan faydalı olur.

Bu kafayla giderse Fenerbahçe derbisine yeni hoca ile çıkarız. Yönetim tarafından kovulmaz ama kendisi istifa eder gibi geliyor bana. Bi yerlere mesaj vermeye çalışıyor bunu yaparkende takımı baltalıyor resmen.

Dün çok sinirlendim.

Hamza Hoca'nın sürekli bahsettiği dengesi o kadar bozulmuş ki takımın da dengesini bozuyor 2 haftadır.

Sen Galatasaray teknik direktörüsün,çelikten sinirin ve adaletin olması lazım. İkisini de kaybediyorsun hoca.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt