Transfer Nöbeti(ARŞİV 24)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Halim Kırıkçı

10 Numara!
dursun ve yönetimindeki çapsızlar reziller

bu kadar çapsız rezil bir yönetim gördügümüzü hatırlamıyorum polat dahil

Şükrü ERDEN

GSC Efsanesi
GSC Efsanesi
Umut gibi çok kosan oyuncu istiyorsa ALDIRTSIN. Git yönetimden öyle bir oyuncu istede bir daha Umut'la baslama maçlarini

Cenk Ekim

Parçalı Üye
Allah belamızı vermiş beyler boşuna ağlamayın, belki de bu kadar tepkisiz kaldığımız içindir olana bitene. Bunlara aylar öncesinden adam akıllı tepki konmalıydı, öyle liseli gibi twitırdan mivitırdan olmayacağı belliydi.

Celal Özben

Parçalı Üye
Ulan hayatımın içine ettiniz be, ne tadım kaldı ne tuzum ne de mutluluğum, bok gibiyim. Tebrik ediyorum.:(

Melih Sönmez

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Bir forvet oyuncusu ya golcü olur ya da baskı pres yapan biri olur. (TR için) Hamza Burak'tan sezonda 22-24 gol atıp, aynı zaman da takım savunmasına yardımcı olmasını, top rakibe geçtiği an prese başlamasını istiyorsa yanlış yapıyor. ikisini aynı anda yapan forvet Türkiye'ye gelmez zaten.

Hakan Korkusuz

Parçalı Üye
Madem koşan forvet istiyor şu kadroyla çıkalım yeter artık çok sıkıldım ben de.

Muslera

Transfer-Chedjou-Denayer-Telles

Selçuk-Jose
Sneijder

Yasin-Melo-Podolski

Valla muhteşem pres yapar ilerde Melo. Pas verdiğinde duvara vurmuş gibi geri de dönmez. Arada çalım da atabiliyor, forvet oynasa en az Umut kadar da gol atar. Melo tek forvet oynayalım Umut oynayacağına ben razıyım.

Mehmet Tokat

Cezalı
saka gibi koca transfer sezonunu

poldi
jose
bilal
jpk
carole

ile kapattik.

Yaziklar olsun.

HamzaogluÖzbekIstifa.

Arda Sadi

Baba Gündüz
Olacak is degil bi fenerliyi takimin basina getir takim 1-2 gerideyken yapacagi is Burak ve sahanin en cok top calan oyuncusu jose'yi oyundan alirdi.

Basimizdaki de fenerli zaten

Son düzenleme:

tarık karadağ

Sarı Üye
ya ben hala neden selçuk un değilde jose nin oyundan çıktığını anlayamadım. biri bana anlatsın.

Aykut Keskin

Aslan Üye
Madem koşan forvet istiyor şu kadroyla çıkalım yeter artık çok sıkıldım ben de.

Muslera

Transfer-Chedjou-Denayer-Telles

Selçuk-Jose
Sneijder

Yasin-Melo-Podolski

Valla muhteşem pres yapar ilerde Melo. Pas verdiğinde duvara vurmuş gibi geri de dönmez. Arada çalım da atabiliyor, forvet oynasa en az Umut kadar da gol atar. Melo tek forvet oynayalım Umut oynayacağına ben razıyım.
Hocam dünkü olayları gördün demi ?? Şaşırmış bunlar yaaa.

Arda Sadi

Baba Gündüz
Konya macini da kaybedelim de lig bitsin bizim icin erkenden havlu atmak avantaj olur yoksa kafamizda sac kalmaz

Hakan Korkusuz

Parçalı Üye
Hocam dünkü olayları gördün demi ?? Şaşırmış bunlar yaaa.
Gördüm ve çileden çıktım gerçekten. Sahaya sürdüğü kadro da saçma sapan, yaptığı değişiklikler de. Ne yapmaya çalıştığını anlamıyorum gerçekten. Tek mantıklı açıklaması zorla kendisine forvet aldırmaya çalışıyor yönetime. Aksi taktirde ancak bir moron Burak'ı çıkarıp Umut'u tutar sahada.
Sahanın en iyisi Jose'yi çıkarıyor, formsuz ve mutsuz Sneijder'i sahada tutuyor. Burak'ı çıkarıp Umut'u sahada tutuyor. Sinan Gümüş'e neden şans verilmiyor onu zaten anlamıyorum. Gerçekten Melo'yu forvet oynatsak Umut'tan faydalı olur. Hatta penaltı noktasına korkuluk diksek Umut'tan faydalı olur.

tarık karadağ

Sarı Üye
ya bakıyorum dünkü maça kötü oynamadık, fb den de bjk den de iyiyiz ama; 15 tane gol pozisyonu buluyorsun bir tane bitirici forvetin yok. herkes burak burak diyor ama boş kaleye gol atamazsan osmanlı bile atar. yazın kenara bu osmanlı takımı da küme düşer.

Aykut Keskin

Aslan Üye
Gördüm ve çileden çıktım gerçekten. Sahaya sürdüğü kadro da saçma sapan, yaptığı değişiklikler de. Ne yapmaya çalıştığını anlamıyorum gerçekten. Tek mantıklı açıklaması zorla kendisine forvet aldırmaya çalışıyor yönetime. Aksi taktirde ancak bir moron Burak'ı çıkarıp Umut'u tutar sahada.
Sahanın en iyisi Jose'yi çıkarıyor, formsuz ve mutsuz Sneijder'i sahada tutuyor. Burak'ı çıkarıp Umut'u sahada tutuyor. Sinan Gümüş'e neden şans verilmiyor onu zaten anlamıyorum. Gerçekten Melo'yu forvet oynatsak Umut'tan faydalı olur. Hatta penaltı noktasına korkuluk diksek Umut'tan faydalı olur.

Bu kafayla giderse Fenerbahçe derbisine yeni hoca ile çıkarız. Yönetim tarafından kovulmaz ama kendisi istifa eder gibi geliyor bana. Bi yerlere mesaj vermeye çalışıyor bunu yaparkende takımı baltalıyor resmen.

Kolpay Asma

Çek ordan abine yarım porsiyon
GalataSarayı Efendileri
Dün çok sinirlendim.

Hamza Hoca'nın sürekli bahsettiği dengesi o kadar bozulmuş ki takımın da dengesini bozuyor 2 haftadır.

Sen Galatasaray teknik direktörüsün,çelikten sinirin ve adaletin olması lazım. İkisini de kaybediyorsun hoca.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt