Transfer Nöbeti(ARŞİV 24) - Sayfa 393 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti(ARŞİV 24)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dursundan latifeler..

Transfer döneminde çok tepki topladınız. Neler diyeceksiniz?

Sneijder’in bonservisinin yüzde 75’i benim dönemimde ödendi. Evet oyuncuları almak kolay ama ya bunun parası... Bir çok kez ödemeleri yetiştirmek için cebimden bile vermek zorunda kaldım. Transfer yapayım tamam ama benden sonrakiler mutlaka sıkıntı yaşayacaktır. Medyatik olmak, şov yapmak kolay!

İbrahimovic çok yazıldı, çizildi. Gerçekten ilginiz oldu mu?

İbrahimovic ile tasarrufumuz hiç olmadı ki! Yaşı ortada... Zaten Paris Saint Germain’den yıllık 17 milyon euro kazanıyor. Galatasaray’ın bunu kaldırabileceğini sanmıyorum. Takım içi dengeler ne olacaktı? Diğer futbolcular nasıl oynayacak? Fenerbahçe transfer şampiyonu olduğuna göre neden İbrahimovic’i almadı? Bizi yıpratmak içim İbrahimovic transferi pompalandı.

Galatasaray’ın kadrosunu rakiplerinizle kıyasladığınızda eksik değil mi?

Muslera, Semih, Melo, Selçuk, Sneijder, Podolski, Burak.. Diğerlerini saymıyorum bile.. Bunları tartıya koysak kim ağır gelir?

Melo konusunda süreci iyi yönettiğinizi düşünüyor musunuz?

Harika yönettik. İki taraf da çok memnun olduğuna göre sorun yok. Melo, Türkiye’deki en iyi orta sahalardan ve fark yaratan bir isim. Her sene sonunda tarafların fesih hakkına sahip olması da önemli. Bu bizim için de Melo için de bir avantaj olacak. Bundan sonraki sözleşmelerde de bunu görmek istiyoruz. Futbolcuların performansı düşebilir. Bu şekilde aslında iki taraf da kollanıyor.

- Sabri’ye zam konusu da çok tartışıldı. Neye göre böyle bir karar verdiniz?

Geçen sezon iyi oynadı. Bugüne kadar da ücret olarak diğerlerine göre çok geride kalmıştı. Bu yüzden böyle bir rakam vermeyi uygun bulduk.

Öncelikli hedef lig mi Avrupa mı?

Her zaman bizim cevabımız Avrupa olur. Galatasaray bu misyon ve vizyonla kurulmuştur. Bernabeu Kupası’na davet edilmek de bu kulübün büyüklüğünü gösteriyor. Real Madrid’in Başkanı Florentino Perez özel olarak aramasa kulübün işleri için İstanbul’da kalacaktım.

Cim-Bom’un patronu, “Bundan önceki yönetimlerin yapmış olduğu harcamalar sonucunda bugünkü tablo benim kucağıma geldi. Neyle karşı karşıya kalacağımı da biliyordum” dedi

Herkes Galatasaray’ın transferlerine ve diğer olaylarına bakarken, Galatasaray Başkanı Dursun Özbek ise kulübe mali bir disiplin vermenin telaşında... Şu ana kadar başarılı olduğunu da söylüyor.

- Seçim döneminde size sormuştum. Kurtuluş için ne kadar süreye ihtiyaç var diye. 2 sene demiştiniz. Düşünceniz aynı mı?

Tablolar çok olumlu gidiyor. En basitinden 42 futbolcu adedi 24-25’e indi. Futbol takımı maliyeti bu operasyonla 7-8 milyon euro düşürüldü. Bunlar hep tasarruf tedbirlerinin sonucu... Son olarak Yekta ile yollarımızı ayırırken 2.3 milyon vermek yerine 600 bin euro vererek işi hallettik.

Bundan önceki yönetimlerin yapmış olduğu harcamalar sonucunda bugünkü tablo benim kucağıma geldi. Ama ben de neyle karşı karşıya olduğumu biliyordum.

"Feda diyorsak Podolski’yi niye alalım?"
- Bu sene feda senesi mi?

Böyle bir şey söz konusu bile değil. Sportif başarı elbette olmazsa olmazlarımızdan... Feda diyorsak Podolski’yi niye alalım? İnsanlar oyuncuları ödenen bonservislerle değerlendiriyor. Carole ve Rodriquez ne oluyor? İkisi de süper futbolcu... Özellikle Carole’dan çok umutluyum. Herkes görecek 2 sene sonra Carole için Avrupa’dan inanılmaz teklifler alacağız.

bana gelen son bilgileri derliyorum agalar bunlar dışında başka bir şey yok şuan...

Burak Yılmaz | 8.500.000 EUR gibi teklif yok gelen ve reddedilen teklifler geçtiğimiz hafta içi 5.000.000 EUR resmi kulaktan kulağa menajerler aracılığlyla 7.000.000 EUR...

Cenk Gönen | Anlaşılmaya yakın ama fiyat 750.000 EUR değil dediler bjk kaleci alırsa gelir...

Jason Denayer | Adamda problem yok City opsiyon vermiyor versek de yüksek olur diyor.Marsilya Leverkusen gibi takımlarla görüşecek opsiyonsuz kiralamayı kabul ederlerse veya 9-12 milyon EUR arası opsiyon koyarlarsa onlara yollar yoksa bizle tekrar oturur masasya City...

ben kaçtım kalın sağlıcakla birşey duyduğum an damlarım...

Cenk Gönen'in, Galatasaray'a transfer olması bekleniyor. (NTV Spor-Evren Göz)

bu adam tam karikatür ya 3puan haberi giriyor sonra bu kendi ögrenmis gibi söylüyor bu adam da muhabirlikten filan para kazaniyor :D

İbretle izliyorum Dursun ve yönetimini . transfer görüşmesi için futbolcu geliyor bir tane yönetici karşılamıyor adamı . Her anlamda mahalle takımına döndğrdüler koca kulübü

Niyeymis? Cocuk daha dogmadi heralde
Uzun zamandir bunlar cocuk yapmak istiyordu bilindigi gibi ama bir turlu olmuyordu, sonra da karisi ozel bir tedavi gormeye basladi hamile kalmak icin, ozel hormon ilac tedavisi. Hollanda da ve Turkiye de 2 ayda bir (Sneijder in lafi) Yolanthe hamile kaldi gibi haberler atilirdi ve tabiki hamile degildi ozamanlar ve bunlari cok uzuntuye bogmus bu durum. Gecen sezon bir programa cikmisti karisi Hollanda da ve kullandigi ilaclardan dolayi biraz sisik falan duruyordu ve milletin onun estetik yaptirdigini, cok cirkin bi kari haline dondugunu falan yaziyorlardi sosyal medyadan beri. Bunlari baya etkilemis goruldugu gibi..

Serdar Aziz gelirse çok çok ağır küfür ederim ve bu sezonu kendi açımdan kapatırım, hiç bir maçı takip etmem. Böyle rezalet olabilir mi? Bursa'nın çöplerinde hala gözleri. Yetmedi mi Bilal Sabri Jem??

@demarkesports: Dursun Özbek: "Şampiyonlar Ligi’nde başarılı olmak, müzemizde eksik olan tek kupaya ulaşabilmek adına kararlı bir çalışma yürütüyoruz."

Bunu okudunuz mu? Dalga mi geçiyor bizimle ajan falan mi bu adam ya ? Kafayı kırdım iyice.

Sent from my iPhone using Tapatalk
senin yalanlarını bilmem ne yapayım utanmadan konuşuyosun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt