Transfer Nöbeti(ARŞİV 24) - Sayfa 513 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti(ARŞİV 24)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Skörtıl gelmiş hoş gelmiş şu hamzaya da bi su fışkırtarak dengelerini bozsana belki ayılır :D :D
Bigün bizim balbazar abiyle oturuyoz üç beş kadeh atarken dedim abi nolacak bu hamzanın hali bizim çocuklar hazırda emir bekliyor dalmak için dedim o vakit benim kankalardan biri itfaiyecide müdür dedim böle böle, o da tamam dedi halı yıkamacıdaki refikide alıyom geliyom abi dedi pat kapadı, reyiz dedim bak görüyon dedim,çocuklar barut gibi hazır. reyiz yapraklarıyla ağzımı kapatarak sessizce balba... Dedi, dedim içimden Buda karıdan ayrılınca iyice bozdu ama büyüğümdür saygım sonsuz, çıkardı bi uzun 2001, yok abi dedim ben parlamentten başkasını içemiyorum reyiz bi fırt çekti cigaradan uzaklara baktı dedi ben bu hamzanın dedi ben bu dursunun sakin ol abi dedim ama durmuyor reyiz sağa sola yaprak atıyor o ara bizim uşaklar geldi itfaiyenin sırtında bide sireni açmışlar, ha sonra reyiz çıldırdı bayıldı rakıda çarptı biraz bizim oğlan bunu ısladı bi kendine geldi, şuan plan yapıyoz beraber 31 eylül gibi harekete geçicez

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:
O değilde Aziz bugün resmen içimizde gezdirdi ama yönetimden çıt yok...
Aysal başgan olsaydı , canlı bağlanıp sustururdu şerefsizi...

Yarın kaçta çekiliyor kura beyler?

Icimden gecen gunlerdir
Barca
Leverkusen
Galatasaray
Zagreb

Bu arada transfer beklentilerimde
Denayer tarzi bir kiralama
Berbatov
Cenk

3lusu alınır kapatılır

Transfer nöbetini , denge nöbeti bilmem ne nöbeti diye sacma sapan ergenvari bir hale getirmeye ne gerek var kime ne faydası kime ne eğlencesi var bunun. Şahsım adına düzeltilmesinden yanayım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt