Transfer Nöbeti(ARŞİV 24) - Sayfa 355 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti(ARŞİV 24)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Van persie,sow, guti,q7, Hagi, yüzlerce sayarım. Bunların hangisi gezdi sonra karar verdi ? Onlarında hakkı yokmu ? Kaldki sezonun kapanmasına 4-5 gün kalmış. Bizim oyuncu gezdircek durumumuzmu var ? 20 yaşındaki futbolcu Galatasaray'ı bilmiyorsa zaten gelmesin. Rodriguez'de genc o adam Galatasaray'ı biliyorda bu adam neden bilmiyor.. Katarmı burası. Avrupa ülkesi burası.. Papau yeni gine değil.
Ben gezdiğine inanmıyorum muhtemelen sözleşme imzalamak ve sağlık kontrolu için geldi kap'tan ceza yememek içinde kesinleşmediğini söylemesi istendi. Bilmese googleda br aramayla pek çok bilgiye ulaşır zaten tt arenadada taraftara çalışıyoruz diye göstermek taraftarın gazını almak için maç izletmişlerdir.

SM-T110 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

galatasaray Avrupa'ya gidemeyecek'

Sarı Kırmızılı kulüple ilgili şok bir iddiaya imza atan Rıdvan Dilmen, seneye Galatasaray'ın Avrupa'da mücadele edemeyeceğini iddia ederek, "Galatasaray, UEFA'dan mali konuda süre istedi. Bu süre verilmezse Galatasaray seneye Avrupa'ya gidemeyecek." ifadelerini kullandı.
klüpteki iletişim bozukluğu yüzünden daha çok böyle laflar duyarız !! hiç bir konuda düzgün açıklama yapmazsan bu tarz yorumlara zemin hazırlarsın !!!

Bence Denizli sportif direktör olarak gelmeli ama kısa vade değil uzun vadede birşey yapacak td ihtiyacımız var

C5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Katılmıyorum,yabancı sınırı geçiş dönemini en az hasarla atlatmak lazım.Türkiye'de sistem iş yapmaz,bir kural değişti diye bu da değişecek değil bana göre.Anlık performanslar belirliyor şampiyonluğu.Kısa vadede iş yapacağı kesin olan hoca lazım.

Denizli menizliyle işimiz olmamalı artık.Yabancı sınırı kalkmışken Klopp olur Bielsa olur bi sistem antrenörüne klübü devretmek lazım.Bu seneyi bay geçeceğiz nasıl olsa gelecek senenin planlarını şimdiden yapalım

şimdi 10 15 m euro harcamadın borç çok diye pekala şampiyon olmadığında ettiğin yaklaşık 70 80m euroluk zararı kim karşılayacak kim bundan söz edecek ?

Katılmıyorum,yabancı sınırı geçiş dönemini en az hasarla atlatmak lazım.Türkiye'de sistem iş yapmaz,bir kural değişti diye bu da değişecek değil bana göre.Anlık performanslar belirliyor şampiyonluğu.Kısa vadede iş yapacağı kesin olan hoca lazım.
Olabilir tabi saygı duyarım ama artik günü kurtarmak bana yetmiyor şahsen

C5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İki haftadır Hamza Hocanın saçmalıklarından 5 puan gitti. Adam balçova maçına tam kadro aynı taktikle çıkar , lig maçında saçmalar

Aslında 1 forvet ve sag bek ile saglam bir kadromuz olur(Denayer geldi dersek). 2 haftada 1 puanda cok sıkıntı degil ama Hamza'nin varlığı büyük bir sıkıntı. Adamin her aciklamasi skandal niteliğinde. 90 dk Umut'u takimda tutmasi rezillik birde bu durumu aciklamak icin verdiği demec ondan da rezillik. Bu takim dedigim gibi 1-2 transferle ligde sampiyon olur ama bu Hamza ile istersek Ibrahimovic istersek tum eksik bölgelere oyuncu alalım yine de başarılı olamayiz.

Su bi kesin bu takimin en buyuk sıkıntısı Hamza ve düşünceleri.

★★★★

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt