Transfer Nöbeti(ARŞİV 24) - Sayfa 516 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti(ARŞİV 24)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Heralde bizim cenki alma ihtimalimiz besiktasin valdesi alma ihtimaline bagli. Cenk olmazsa da bizimkilerin B plani yoktur. Erayla gireriz yeni sezona.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Son gelişmeleri yazayım arkadaşlar...

Öncelikle şunu belirteyim kesnlikle duyduğum yeni bi isim yok olsa direk yazarım zaten..

Denayer konusu fena karışık Pellegrini bırakmak istemiyor bıraksa da opsiyonsuz kiralık diyor...
Hamza kiralık oyuncu istemiyor ancak opsiyon koyarsak olur diyor...Tam arapsaçı durum hafta içi menajeri gelecek...
3-5 milyon EURO arası opsiyon düşünüyoruz...City opsiyon istemiyor ancak 8-10 milyon EURO olursa bi ihtimal lafları dönüyor...

Hedef hafta içi futbolcuyu kafalayıp citye karşı koz olarak kullanmak belki o zaman opsiyonda indirim olur..ama 3-4 milyon opsiyonla alırsak büyük iş..
denayer istanbula geldi ama transfer bitmiş değil....

vargas > hoffenheim diyen kişi bana denayer > marsilya demişti o yüzden hala bi kuşku var...

keşke tam bitirmeden istanbula getirtmeseydik sorun çıkarsa kuşlar alay edecek...

ama durum düne göre daha müspet fakan opsiyon kesinlikle evren göz ve ali nacinin dediği gibi 3 milyon değil...

bana sölenen bunlar şimdilik...

bana gelen son bilgileri derliyorum agalar bunlar dışında başka bir şey yok şuan...

Burak Yılmaz | 8.500.000 EUR gibi teklif yok gelen ve reddedilen teklifler geçtiğimiz hafta içi 5.000.000 EUR resmi kulaktan kulağa menajerler aracılığlyla 7.000.000 EUR...

Cenk Gönen | Anlaşılmaya yakın ama fiyat 750.000 EUR değil dediler bjk kaleci alırsa gelir...

Jason Denayer | Adamda problem yok City opsiyon vermiyor versek de yüksek olur diyor.Marsilya Leverkusen gibi takımlarla görüşecek opsiyonsuz kiralamayı kabul ederlerse veya 9-12 milyon EUR arası opsiyon koyarlarsa onlara yollar yoksa bizle tekrar oturur masasya City...

ben kaçtım kalın sağlıcakla birşey duyduğum an damlarım...

çok yazdım renktaş günler önce yeni bir şey yok maalesef...

@İbrahim Sarıdağ

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt