Transfer Nöbeti (ARŞİV 13) - Sayfa 364 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
her bölgeye scout transferi de olmaz arkadaşlar,kusura bakmayın.şu an altyapıdan 3-4 tane birden nasıl oynatamazsak,scout işi de öyle bence.2 scout daha yeter.bokunu cıkarmayalım.tecrübe ve kalite şart

Bizim yönetimin anlamadığı sözleşmesi elinde olan heriflerle anlaşmak ayrıca bende yüksek yıllık verilmesine karşıyım falcao vs o yüzden ilgi dışı ama gidip yedek adama 2.5 milyon euro verdiğimizde ortada. Yedek oyuncuya Max 1.5 milyon euro teklif edilir kardeşim bitti beğenmeyen gelmesin dünyada herkesin muadili var badouya, muriqiye dibi düşüyor heriflerin ama bu herifler 100-200 bin eurolara bulunup geliyorlar.
Nijeryalı ozan gibi 300 bin euroya al 200 bin euroya oynat kimse ses etmez zaten yapılacak olması gereken bu ama söylemler ile yapılanlar çok tutarsız, bir yandan gidip genç yatırım alıyorsun bir yandan en düşük yaşı 30 olan oyuncular transfer ediyorsun.

Babel
Fegholi
Mushera
Nagatomo
Mariano
Fernando (kalırsa)
Belhanda

Tercübe ve kalite kontenjanımız yeterince mevcutt galiba.
fernando gider.mariano gitmeli.belhandayı adamdan saymıyorum.bu 3ünden bagımsız söyledim aslında.babel,feghouli,muslera,naga iyi ama yetmez.benim dediğim lider özellikli veya cok kaliteli bi forvet ve ortasaha.mesela llorente ve banega

———————Muslera
Mariano Luyindama Marcao Linnes
—————Fernando Donk
——-Feghouli Belhanda Onyekuru
———————Babel

Gesendet von iPhone mit GSCimbom Forum

Twitter da M Topal diyenleri görüyorum. Şaka mı bu arkadaşlar ya ?

Adam 33 yaşında ve Fenerde bile eleştiriliyordu.

Banega yı alabilirsek Banega Belhanda oynar.

Donk u bile tercih ederim M Topal ı izlemektense.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt