Transfer Nöbeti (ARŞİV 13) - Sayfa 480 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Lonjon yalancının teki.Türk piyasında ki yada yabancı basında ki bilgileri derleyip kendi haber gibi sunuyor.Ona kalsa Tetteh falan gelecekti

Rize'nin kahpelik pesinde oldugu ispatlanmis giden oyunculara da bakinca. Gerizekali Rize taraftar grubu da baskani tebrik ediyor kulubun menfaatlerini gozetti diye evet alt yapisindan cop bile cikaramayan Fener'in alt yapisindan hayatinda profesyonel maca cikmamis 2 tane veleti 1 yilligina kiralayip, pilot takim olmussunuz ve daha az paraya anlasmissiniz bu kafayla bu ligde en fazla 2 yil daha kalirlar.

Banega işi yattı geçmiş olsun büyük ihtimal mesa fernando takasında tepki azaltmak için banega ümidini taze tutmak isteyecekler dün bir kaç yönetime yakın muhabir banega ile ilgili olumlu konuşmasının nedeni de buydu. Monchi ile abdürrahim transfer masasına oturursan bu olur işte adamlar fernando yu aldı banegayi vermedi ellerinde fazla olan bölgedeki oynatmayacaklari oyuncuyu bize iteleyerek fernando yu neredeyse beleşe almış oldular ..

Digiturk u aradim uyeligim 10 gun sonra bitiyordu. Medyada cikan haberlerin hic biri dogru degil sporun yildizlari paketinizi yenilediginiz takdir de cl uefa super lig diger ligleri izleyebilirsiniz dediler. 4 yillik anlasmamiz var devam ediyor dediler. Bilemedim simdi hatta paket icin yeni fiyati da verdiler

Paket verebilirler. Sıkıntı yok. Mesela Siz tahhattüt verdiniz diyelim. Süre bitene kadar beklemek zorundasınız. Ama digiturk diyebilirki: Ben tüm tahattütleri iptal ediyorum. Çünkü zarar ediyorum. Bunun için bir yaptırımı olmaz digiturke.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt