Transfer Nöbeti (ARŞİV 13) - Sayfa 481 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Paket verebilirler. Sıkıntı yok. Mesela Siz tahhattüt verdiniz diyelim. Süre bitene kadar beklemek zorundasınız. Ama digiturk diyebilirki: Ben tüm tahattütleri iptal ediyorum. Çünkü zarar ediyorum. Bunun için bir yaptırımı olmaz digiturke.
Kredi karti ile pesin odeyip taksitlendirme uygun oluyor o zaman tumden gume giderim :) en guzeli 1 ay fln kapali kalsin paket bitsin duruma gore yenilemek daha mantikli. Ama adam kesinlikle oyle bisey yok devam edicez diyor

4 yılda hiçmi dolar artmıcak bunların ekonomisti yok mu bana sorsalarmış bu kadar fiyatı şişirmeselerdi 180 m dolar tazminatı versinler
hemen trt alsın maçlar bütün kanallarda açık olsun ELEKTİRİK BEDELLERİNE +10 tl FUTBOL bedeli eklensin OLDU BİTTİ İŞ
Aldıklarında çoğu ekonomist bu paraları ileride bein ödeyemez demişti. Dolar hiç mi artmayacak dediğin 3 katına çıktı rtaş. Kim bunu ön görebilirdi. Bi ülkenin parası 4 yılda 3 kat değersizleşir mi

Bu yönetime güvenin diyenler var birde ula adamlar 2 transfer dönemi forvet almadılar fatih hoca olmasa güvenirliği 0 bunların..

Abdurrahimle-Monchi aynı ortamda dek gelirse sonuç bu olur. Az daha pazarlık kızışsa muhtemelen Sevilla Marcaoyu alıp üstüne birde 5 milyon euro borçlanırız.

Potansiyel bu

Yeni konudan devam ediyoruz:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt