Transfer Nöbeti (ARŞİV 14) - Sayfa 348 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Deplasmanlarda kırılgan bi takımdık
Ndiaye , fernando , rodrigues hepsi oynadı ama ne kadar tutuktuk hatırlıyorsunuz
Hepsi görevini yaptı gitti.Para aldılar, para kazandırıp gittiler.En fazla tşk ederiz bunlara.Bunların düşünmeyelim artık

Bize topu yiyecek dinamolar lazım.Deplasmanda da rakibi göt üstü oturtacak isimler

Buraya öyle isimler yazın.Öyle öneriler yapın

Donk - Topal tandemi rakibi tokmaklamazmi renktas

D_OukjlXoAA5xrB

Az daha sabir beyler, transfer sezonu bitince söveceksek soveriz zaten. Yaşım 27 ve benden büyük abilerim veya küçük kardeşlerim bilmelidirler ki bu k.o.ç ve yalama medyasının amacı klüp icerisinde nasil çatlak yaratabilirizdir. Çünkü kendileri de biliyor biz yonetim taraftar futbolcular kenetlendik mi 11 odunla bile kafaya oynarız. Bugün duruşmadan güzel sonuçlar geldiğinin akşamı Garry i getirdiler ki ben zaten bilerek beklettiklerini olasi bir transferimize misilleme olarak getireceklerini düşünüyordum ki mahkeme kararı bunu öne aldırdı. Defalarca dediğim gibi bu sinsi adama karşı her zamankinden daha fazla kenetlenmeliyiz çünkü bu adam Azizden farklı. Azizde istediğimiz adamlarda araya girerdi ama Aziz medyaya veya rakibe karşı iyi görünmeye çalışıp alttan alttan işler yapmazdı. Zaten onu bu sivri dili yok etti yoksa geçen seneki sampiyonlugumuzu da görecekti yazik oldu. Biz en iyi bildiğimiz isi yapmaya yani takima ne olursa olsun destek vermeye devam edelim. Zaten panik oluşturmak istemelerinin sebebi taraftar baskisiyla yönetimin sacma sapan davranıp yine Diagne de olduğu gibi hatalar yapmasini istemesi ve paramizin çöp olup gitmesini istemeleridir. Şunu da unutmamalıyız ki forvetsizken nereden nereye geldik. Adini sanini sayılı kişi bilirken Semihe güvenen hocayla şampiyon olduk. Bir anda Ozani çıkardık takima monte ettik. Aldığımızda herkesin sovdugu Engin Baytardan neler yarattık. Markete gittim Shaqiri eve geldim Necati dediler Necati bunlara koydu geçti. Saymakla bitmez bu örnekler. Bir bakarsiniz Jimmy ilk 11 oyuncusu olur babel yedek olur hic bilemeyiz. Allah korusun en önemli adamamiz da sakatlanabilir futbol bu. Ama şapkadan tavşan çıkaran bir liderimiz ve bu liderin her daim arkasinda olmasi gereken milyonlar var. Saygilar sevgiler iyi forumlar ha bu arada klişe ama Galatasarayda transfer zaten bitmez bitmeyecek de. Eksik de kalsa istediklerimiz olmasa da ben sanmıyorum ölene kadar 11 adamin da nokta atisi olacağı bir takim izleyecegimizi çünkü sartlar belli çünkü yasadigimiz toprak belli. Bu kadar çok mükemmeliyetçi olup ama bu kadar da çalışma ve azim göstermeyen tek ülke bizizdir. Eksikleri var olan bütçeye uygun şekilde kazasiz belasiz halletmek nasip olur umarim. Iyi geceler

SM-G955F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Hocanın aklında çift 8 numara oynatmak var, arkalarında ciğersiz bir 6 numara ile birlikte sanırım. Yoksa Fernando’dan mutlu olduğunu dile getiriyordu ara sıra.
Çift 8 no sağlam pas trafiği, ciğersiz bir 6 numara süpürücü defans baskısı, 2 efektif kanat birisi driblingci bir ötekisi şutör..
Böyle bir adama taktik bilmiyor diyen var.

——————————————
“Galatasaraylılık din gibi, mezhep gibi yerleşmiş köklü bir inançtır. Galatasaray'ı işte bunun için tercih eder ve Galatasaraylılığımla her zaman gurur duyarım..”
Carlos eduardo alex teixeira yunus mallı falan hedefte ise çift 8 yok demektir.

İcraya verip avukata devredeceğim yarın. Kıl biri olduğu için depozitoyu alacağım. Yoksa 650 liraydı ta 3 sene önce. Alsın kıçına soksun :asd: Şerefsizliğine mahkeme ile uğraştıracam bilirkişi raporu hazırlanana kadar evi de kiraya veremeyecek. Nabarsa yapsın
Sözleşme imzalamadın mı imzaladıysan boyalı aldıysan boyalı vereceksin öyle icraydı avukattı kiraya veremezdi pek heveslenme bence haksız çıkarsın her türlü sözleşme yoksa bilemem

ONEPLUS A5000 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Carlos eduardo alex teixeira yunus mallı falan hedefte ise çift 8 yok demektir.

Nispeten katılmıyorum hocam. Bu bahsi geçenleri almamız icin önce Belhanda’nın gitmesi lazım. Ki yazdığın isimlerin tamamını sen de katılırsın ki Belhanda yerine düşünülen isimler. Yunus’u hariç tutuyorum.

Hocam 4-2-3-1’inden kolay kolay vazgeçmez ama elinde şutör olmayan bir on numara var ise hele hele o futbolcunun kendisi bile ben tam on numara değilim diyor ise hocam da 4-3-3’e döner. Bu söylediklerimi destekleyen en büyük iki şey;
1) Saydığın isimlerin Belhanda’nin yerine gelebilecek “skor” katkisi yüksek isimler olup mevcut sistemde (4-2-3-1) belhandanin sönük kalmasi bu anlamda.
2) Fernando gibi ağır ismin yollanıp yerine hızlı ve agresif bir oyuncu tercihinin yapılacak olmasi.

** Böyle bakınca 4-3-3 kaçınılmaz gibi sanki hocam, haksız miyim? Tabi bu senaryo Belhanda kalmasi durumunda işler.

Hocanın aklında çift 8 numara oynatmak var, arkalarında ciğersiz bir 6 numara ile birlikte sanırım. Yoksa Fernando’dan mutlu olduğunu dile getiriyordu ara sıra.
Çift 8 no sağlam pas trafiği, ciğersiz bir 6 numara süpürücü defans baskısı, 2 efektif kanat birisi driblingci bir ötekisi şutör..
Böyle bir adama taktik bilmiyor diyen var.

——————————————
“Galatasaraylılık din gibi, mezhep gibi yerleşmiş köklü bir inançtır. Galatasaray'ı işte bunun için tercih eder ve Galatasaraylılığımla her zaman gurur duyarım..”
aslında hedeflerinden biri de gelecek 8 numaranın savunmadan top çıkarabilen ve oyun temposunu yönlendirebilecek bir isim olması (belhanda böyle değil daha statik ve oyun içinde kaybolan bir 8 numara) bu nedenle banega transferinde hala bu kadar ısrarcıyız.

Donk yine yedek.Topal uğursuz bence ama siz okey derseniz okey derim.

Kafamızın daha rahat edeceği isimler lazım

Haklisin renktas. Bu ikili Galatasaray markasini tasiyabilecek potansiyelden cok uzak suan. Bende cok daha kaliteli isimler arzuluyorum. Yonetimimizin durusunu nekadar begensemde transferde zayif kaldiklarini dusunuyorum. Korkum planlamalarin gerceklesmeyip boyle dusuk profil orta saha ve forvet hattiyla sampiyonluk kovalamamiz. Bu camia bir pato tetteh modeste olayini daha kaldiramaz

Hasan Şaş: Galatasarayın geleceğini de düşünmek zorundayız.
Manası: planlar tutarsa maximum banega falcao+ genç transferler yaparız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt