Transfer Nöbeti (ARŞİV 14) - Sayfa 349 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Burda herkes falcao aboubakar felan filan diyorda daha gecen hasan sas bu isimleri yalanlamadimi? Neden falcao aboubakar isimlerini paylasiyorsunuz anlamadim gitti

Sözleşme imzalamadın mı imzaladıysan boyalı aldıysan boyalı vereceksin öyle icraydı avukattı kiraya veremezdi pek heveslenme bence haksız çıkarsın her türlü sözleşme yoksa bilemem

ONEPLUS A5000 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Sözleşmede boyalı teslim edilmiştir yahut kiracı boyatmak zorundadır yazmıyor.

Normal bir boya olsa eyvallah boyatırım fakat öyle bir boya ki en ufak bez dokundurunca alçı çıkıyor meydana.

Fernando 4.5 Mio
Diagne 15 Mio

19.5

Muslera
Mariano Luyindama Marcao Linnes
Banega Cuellar
Younes Belhanda
Feghouli/Mor. Falcao/Zeballos Babel/Onye

Banega - 6 Milyon
Cuéllar - 8 Milyon
Falcao - Free
Emre Mor - Free
Zabellos - 3.5 milyon
Onyekuru - kiralik 2 Milyon

14 Mio

Banega • Cuellar • Belhanda

+- C. Falcao

Gayet hoş olur.

——————————————
“Galatasaraylılık din gibi, mezhep gibi yerleşmiş köklü bir inançtır. Galatasaray'ı işte bunun için tercih eder ve Galatasaraylılığımla her zaman gurur duyarım..”

şu an transferlerimiz tamamen menajerlerin elinde, bu konuda masada oturan güçlü bir isim olmaması dediğin gibi dezavantaj. elbette profesyoneller de var ama o masada sadece yöneticiye ve kulüp vizyonuna bakılır. görüşmelerde galatasarayın gelenekselleşmiş cezbedici yapısı oyunculara yansıtılamıyor.

burada elimizin güçlü olduğu nokta ise yanlış isimlerle masaya oturmuyor oluşumuz, mutlaka oyuncu alalım da kimi alırsak alalım yaklaşımı sadece cagne transferinde gerçekleşti bunun dışındaki her transfer en ince ayrıntısına kadar planlanmıştı.

elimizi bağlayan ama aynı zamanda geleceğimizin karartılmasını engelleyen ffp kısıtlamaları ise inanın bana talihsiizliğimiz değil. en azından bu konuya azami özen gösteren bir yönetim var, süper ligde bizden daha kaliteli kadro kurabilecek kulüp yok ve buna rağmen mali yapımız bozulmuyor. 2021 yılına kadar bu sistemin aynı bu şekilde devam etmesi gerekiyor bu yüzden yönetim değişikliğine karşıyım.

burada asıl hedef ise 2024 olmalı, önümüzdeki 4 yıl boyunca avrupa'da olup süper ligde 2-3 şampiyonluk çıkarmak bize muazzam bir kapı aralayacak ki o kapıdan da geçince artık arkamıza bakmamıza gerek kalmayacak.

Tamamen katılıyorum dediğinize. Rakiplerle aradaki farkı açmak için iyi kadro kurmak gerekiyor. Biz mustafa sarplardan sonra anladık iyi futbolcu= başarı. Bunun da böyle devam etmesi gerekiyor. bunun için de transferde profesyonel iyi dil konuşan, ilişkileri iyi olan insanlara ihtiyacımız var.

Ffp varken esnek olamıyoruz anlıyorum ama en azından transfer döneminde acemice hareket etmemek yönetimin elinde.

Bir yabancı sitede, falcao, costa ve bir belçikalı milli oyuncu geçmiş. Belçikalı oyuncu benteke sanırım.

Ksriyeri düşüşte ama çok yetenekli. Kirala belki olabilir.

Fenerli demek biat etmek demektir. Bu adamlar güce tapar. 20 yıl boyunca aziz diye afedersiniz kafa ütülediler son sene anladılar aziz’in ne olduğunu.

Ali koç’u da tc’nin en güçlü ailelerinden birine mensup olduğu için istediler. Parasını kullanırız, ilişkilerini kullanırız diye.

Bu adamlar için başarıya gidilen her yol mübahtır. Şike yaparlar bu onları enterese etmez başarı gelmiştir. Irkçı oyuncu barındırılar bu onları yine enterese etmez çünkü oyuncu iyi oyuncudur.

Comolli’ye de bu yönden bakmak gerek. Bunlarda sorgulama, neden sonuç ilişkisi yoktur. Bunlar anlık yaşar. Comolli transfer mi yapıyor o zaman çok başarılı. Transfer kaç paraya yapıldı, katkısı ne olacak onlar için önemli değildir. Tıpkı geçen sene çöpleri transfer ettiklerinde yine comolli’yi kral ilan etmeleri gibi.

Fenerli adam fenerlidir yani he diyip geçmek lazım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt