Transfer Nöbeti (ARŞİV 14) - Sayfa 351 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hala Bathsuayi ile ilgili tek bir haber yok. Bize tam oturur , fiyatı da uçuk değil. Boşuna uğraşıyoruz başka isimlerle. Hocanın aradığı adam.

Linc edilecegimi bilsemde yazmaktan duramayacagim. Konu disi olacak.

Bilirsiniz, Youtubeta bir video acinca otomatik playliste gecip ardindan baska videolar acmaya basliyor. Ben Gripin in sarkisini acmistim ve sonra işe dalmışım. Youtube bir muddet sonra fenerin 100ncu yil marsini caldi. Kiracin besteledigi sarki.

Şunu demeliyimki gercekten gayet başarılı ve etkileyici buldum. Fenerli olsam hergun calardim sanki. Zaten kendisi gercekten klas bir sanatci. Bizim camiamiza gonul vermis ve ayni kalite ve güzellikte parcalar yapan sanatcilarin azlığı beni üzüyor. Gripinden once en son 'cildirin' marsimizda cok heyecan yaptim. Oda yillar oluyor

Bir ceza atasözü derki kıraç toprak hiç para eder mi lafını bilmeyen it bu rapi yer mi

Yalniz transfer dönemi gerçekten geçen yaza çok benziyor. Bu yönetim iyi güzel de transfer yapamıyor

SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bir de çıkıp daha 2 ay var demezler mi ?!
Ya arkadaş bir kişininde aklına transferlerin kampa yetişmesi, gelen oyunun kamp görmesi gerektiği gelmiyor mu ?
Yav herşeyi geçtim Terim transferlerin kampa yetişmesi gerektiğini biliyordur. Hiç mi baskı yapmıyorsun be adam.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt