Transfer Nöbeti (ARŞİV 27) - Sayfa 472 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 27)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Falcao'daki problemin bonservis olduğuna pek inanmıyorum. Sıkıntı 5 milyon bonservis olsa Falcao 5 milyonu kulübüne öder bonservisini alır, biz de imza parası olarak geri verir bir şekilde hallederdik. Bu işin içinde net başka bir şeyler var ve transfer bence çoktan yattı.

Falcao'daki problemin bonservis olduğuna pek inanmıyorum. Sıkıntı 5 milyon bonservis olsa Falcao 5 milyonu kulübüne öder bonservisini alır, biz de imza parası olarak geri verir bir şekilde hallederdik. Bu işin içinde net başka bir şeyler var ve transfer bence çoktan yattı.
bende bu şekilde düşünüyorum belki imza parası verilecekti ama sonradan bonservis olaya dahil oldu ve pahalı geldi bizimkilere.
Falcao kesin olarak ayrılır Monacodan. Bu kadar laf sözden sonra oynatmazlar onu orada.

Ahmet Bulut Haklı Çıktı adam yüzde vermedi gazetecilerin o kadar ısrarına rağmen. Albayrak %99 dediği gün aslında o transfer zora girdi.

ndiaye , bruma , garry ve onyekuru gibi oyuncuların olduğu bu takımda şu an emre mordan sonraki en atlet oyuncumuzun şener olması garipliği ...

EC6X8_AXsAEwkrF

Bugün de transfer olmazsa sosyal medyada istifa için hasthag açılmalı.
Dert olmayan başımıza dert gelsin istiyorsun yani moraler iyice sıfırlansın 6. veya 7. olalım istiyorsun yani.

Ya abi çoçuk musunuz, iyisiyle kötüyse takım bu sonuna kadar destek hee lig biter ilk 2 ye giremez takım o zaman dersin ki istifa. Neyin istifası bi falcao gelmedi diye. Ben de istiyorum gelmesini ama siz takıma zarar veriyorsunuz.

Ozan kabak gibi genç oyuncuyu bulup keşfeden Fatih Terim söz konusu 35 yaşındaki Selçuk İnan oldu mu neden 18 yaşındaki Atalay'i Celil'i 17 yaşındaki Mustafa Kapıyı görmezden geliyor acaba bu ikili arasında ne gibi bir ilişki olabilir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt