Koronavirüs Hakkında Önemli Bilgiler

Şüphelendiğiniz durumlarda 184'ü arayın!

Transfer Nöbeti (ARŞİV 28)


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Forum kuralları çerçevesinde aşırı argo konuşmak, küfür, küfür imaları ve küfür kısaltmaları ceza sebebidir lütfen bu konuda özen gösterelim.

Her transfer döneminde olduğu gibi bu transfer döneminde de sahte duyumcular, kolpa haberciler olacaktır. Forum yönetimi olarak bunlara asla müsade etmeyeceğimizi, kaynaksız transfer haberi/duyumu paylaşan üyelerimize uyarı, tekrarında 1 günden başlayan sürelerde MYC vereceğimizi bilmenizi isterim. Ayrıca konu içerisinde alakasız resim, video vb. görsel paylaşanları 1 Gün MYC veya konudan uzaklaştırmak gibi yaptırımlara tabi tutacağımızı bilmeniz gerekmektedir.

Üyeleri kandırıp konuyu provoke edenler ve üyelere hakaret edenlerde gerekli cezaları alacaktır.

Forum içerisinde ki seviyeyi korumak için spoiler içerisinde olsun veya olmasın küfürlü caps paylaşımları yasaktır. Bu tür davranışlarda bulunan üyeler önce uyarılacak devam etmeleri halinde ceza alacaklardır.

Dipnot : Her yeni üye olan kişi kuş değildir. Şüphelendiğiniz üyelikleri PM ile yönetime bildiriniz lütfen.

Özel Uyarı : Özellikle son transfer nöbetiyle birlikte nöbeti karıştıran ve forumu okunmaz hale getiren üyeler, uyarı olmaksızın nöbetten süresiz atılacak veya MYC alacaktır. Üyelerin üslubuna ve nöbet kurallarına uymasını tavsiye ederim.
 
Belhanda gitmezse 3 kişiye formasını hediye edeceğim, mutlu nöbetler!
--reklam alanı - -
—————————
Yasama, Yürütme, BELHANDA!
Herkese Belhanda forması hediye edilmez renktaş.

O 3 forma forumdaki "amansız Belhanda savunucuları" arasında çekilecek kura ile sahiplerini bulmalı. Zaten hepi topu 3-5 kişiyiz Belhanda'yı savunan :)

SM-N9005 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt