Transfer Nöbeti (ARŞİV 15) - Sayfa 469 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Normal kesinlikle evet ama üçlü ortasaha ile oynanıp sezon sonu iki parçayı kaybetmek oturttuktan sonra çok zor duruma sokar bizi.
Yerlerini iyi dolduramazsak başımız ağrır.
Seri transferine bitti gözüyle bakarsak orta alana bir kiralık isim daha istemiyorum.

Fazla takilmamak lazim Serinin opsiyonu konusuldugu gibi 19 milyonsa Iyi bir Sampiyonlar Ligi performansi ile kendisine bütce açmak için Marcao satilabilir sezon sonu.

Gesendet von iPhone mit GSCimbom Forum

Öncelikle Seri hayırlı olsun inşallah camiamıza.

Onun dışında hala Banega ismi çıkıyor 4-5 maksimum 6 Milyon Euro'ya kadar alınmasın da sakınca görmüyorum ancak hoca hala Banega'yı istiyorsa bu Belhanda yolcu demektir.

Banega - Seri - Belhanda gibi bir ortasaha bizi ofansif olarak orgazm etse de , defansif olarak hayata küstürebilir diye düşünüyorum.

Onun dışında biliyoruz çok zor ama Samatta'yı bir şekilde alabilirsek çok heyecanlı bir sezon girişi olur.

Gelmişken de şuraya bir kadro bırakalım.

Muslera
Mariano
Luyindama
Marcao
Nagatomo
Esiti
Seri
Banega
Feghouli
Samatta
Babel/Onyekuru
bu kadro ile şampiyon olmama ihtimali yüzde 0

Lawal diye bir herif vardı ona benzettim ben biraz.
Aynı videoyu bende iziedim şimdi :)

Pass konusunda okadar kötüde değil ama garanti oynuyor bu konuda....

Herif yalnız Kaya gibi yalnız ha. Topu kapması, topu rakipten saklaması çok iyi.

Videolara göre yine pek sağlıklı yorum yapılmaz ama fena bulmadım açıkçası.

Hücuma yönelik cezaret verince belkide daha skora yatkın etkisi olabilir. Pass kalitesi ve fiziki patlayıcı gücü ile bunu yapabilecek gibi sanki.

Aynı videoyu bende iziedim şimdi :)

Pass konusunda okadar kötüde değil ama garanti oynuyor bu konuda....

Herif yalnız Kaya gibi yalnız ha. Topu kapması, topu rakipten saklaması çok iyi.

Videolara göre yine pek sağlıklı yorum yapılmaz ama fena bulmadım açıkçası.

Hücuma yönelik cezaret verince belkide daha skora yatkın etkisi olabilir. Pass kalitesi ve fiziki patlayıcı gücü ile bunu yapabilecek gibi sanki.
Lawal işte, muhtemelen ciddi şekilde fundamental problemleri var.

Beni şahsen Esiti heycanlandırıyor..

Eğer seri nin arkasına Esiti yi koyabilirsek mükemmel olacak

Luyindamayla beraber rakibi futboldan soğutur bu Esiti. Buna faul yapmaya da yürek ister bişeyde diyemezsin.

Şimdi bir düşünsene rakip ortasaha oyuncususun, Esitiyi bi şekilde zar zor geçtin o da arkana takıldı boğa gibi gelmekte, derken karşına Luyindama çıktı o da sana doğru Predator gibi koşuyor. Kabus gibi değil mi? Ben olsam topu onlara bırakır kulübeye döner değişiklik isterim.

Bu tarz geçiş sıkıntılardan dolayı kollektif bir oyun oynayamıyoruz. Her oyuncu hem hücum hem savunmada rol almalı, hele de 6 numara takımın en kritik noktasıdır bence.
Evt o kritik yere elinde bu kdr takım savunmasında özürlü bir hucum hattı varken, defansif yönü kuvvetli bir 6 numara yazmak doğru bir tercih olur bence. Bize yazılan 3 tane dos var üçününde ortak ozelligi defansif yönlerinin cok kuvvetli olması. Seriyi alıp 6 numara oynatalım demiyorsundur umarım knk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt