Transfer Nöbeti (ARŞİV 3) - Sayfa 501 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 3)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hani hafta sonu transfer vardı ? Büyük yalancı lan bunlar.

Dursun denende 10 güne bitecek dedi 10 gün geçti kampa yetiştirecez dedi kamp bitti lig başladı hala yok. Lan al gel baride Osmanlı maçında oynasın herifler :mad:

Bu saatten sonra almasınlar bırakıverin. 16'da 16 imkansız.

Hani hafta sonu transfer vardı ? Büyük yalancı lan bunlar.

Dursun denende 10 güne bitecek dedi 10 gün geçti kampa yetiştirecez dedi kamp bitti lig başladı hala yok. Lan al gel baride Osmanlı maçında oynasın herifler :mad:

Bu saatten sonra almasınlar bırakıverin. 16'da 16 imkansız.
Ben başkanın hiç bir sözüne inanmıyorum çoktan beri..abi adam su gibi yalan söylüyor.

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

işbeceremeyenin dönmesi transferin olumsuz olduğu anlamına gelmez bence muhtemelen düşünmek için süre üstediler hocaları razı değilmiş transfere yoksa parasal anlamda kulüpler anlaşmıştı dün noyan adlı idarecileri açıkladı...

o degilde, yönetim satiyorsa, futbolcuyla anlasildiysa hocalari nasil karsi cikiyor :) besbelli kolpa veya bizim capsizlar bir is becereremediler yine

haber editörü olan sensin sen söyle? :D

yok öyle birşey olumlu olumsuz konuşmak için erken işbeceremeyen dönüyor diye transfer olumsuz sonuçlandı sanıyorlar

renktaş şuan hiçbir sitede olumsuz diye bir haber yok... teklıf yapmışız beklıyormuşuz.. lakin bazıları duyumcu gibi benıtez gelmeyecek falan yazmış ondan sordum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt