Transfer Nöbeti (ARŞİV 3) - Sayfa 500 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 3)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Merhaba Galatasaray sevdalıları

SM-G900FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Dursun Özbek: ''Mevcut kadromuz fazlasıyla yeterli ve lig için yeterli, transfer ancak çok özel ve iyi birisi olursa 1 futbolcu gelebilir''
Bunu nerde soylemis?

Eger yalansa tck 216.maddesi geregince halki kin ve düşmanlığa tahrik sucundan dava açılmasına...

HUAWEI RIO-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sizin öyle düşündüğünüzü düşünmedim zaten. Adam borçları bitiriyorum havalarında. Oysa kulübe kattığı bir değer yok. Sat sat sat. E niye sattırmadınız önceki başkanlara peki. Onları istediğiniz gibi kullanamadığınız için olabilir mi. Yahu 2 tane parasını verip 1 kez bile forma giymeyen futbolcu geçti bu kulüpten. Bu bile bir skandaldır. İrfan mıdır nedir onun gibi dinazorların dursunu ölümğne koruması çok enteresan

LG-H990 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Valla ulkemizde sat sat ile ekonomimiz cok iyi denilmiyor mu ,sanki birilerinin yolundan gidiliyor gibi degil mi

Dinsizmisin renktaş ?

Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Deist denilebilir, henuz kat edecek yolum var,okuyorum,araştırıyorum,karara varamadım,bir yaratıcı varligina inaniyorum (Allah,Tanri,Yahuda ne kim ne derse)ister korku,ister bazi seylerin aciklanamamasi,vicdani veya birseye tutunma ihtiyaci diyebilirsiniz,ama ülkemizdeki siyasi otoriteler hızlandırıyor sagolsunlar.

Deist denilebilir, henuz kat edecek yolum var,okuyorum,araştırıyorum,karara varamadım,bir yaratıcı varligina inaniyorum (Allah,Tanri,Yahuda ne kim ne derse)ister korku,ister bazi seylerin aciklanamamasi,vicdani veya birseye tutunma ihtiyaci diyebilirsiniz,ama ülkemizdeki siyasi otoriteler hızlandırıyor sagolsunlar.

El öpenlerin çok olsun hacım

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt