Transfer Nöbeti (ARŞİV 3) - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 3)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Transfer Nöbeti

yılmaz vural : burak lazio yla olmıcak gibi konuştu fakat tsde de olmıyacak seneye... konusmalarından bunu anladım dedi

ben burayi ksular basti dedigimde millet sende herkese kus diyosun dedi bana,al iste gorsunler

burda hakan barlak var fenerli ama adam zaten acık acık fenerliyim diyor. antuda okuyorum onun yazdıklarını gayet kibar adam. öylelerine kızmam adam gibi yazdıgı sürece. ama GS lı gibi görünüp alttan alta laf sokmaya calışanlar var.

kanaltürk fenev Nuri Şahini kiralak istiyomuş ve Fenev Nuriye çok cazip gelebilir diyolar bu saatte içilirmi bu kadar yuh:D

Yarın bombalar hunharca patlasa da hangi transferi konuşacağımızı şaşırsak. Assadi-Hamit-Melo üçlüsü açıklanırsa beni Hamit başlığında Hamit'i hunharca savunurken ve överken , Melo başlığında kesin verilen bonservisle ve yıllık ücretle ilgili Melo fanatiklerine yardırırken , Assaidi başlığında ise HAYIRLI OLSUN tayfasının içinde görürsünüz.

Şimdiden peşin peşin söyleyim sonradan vay efendim neden saf değiştirdin felan demeyin.

Hadi Ünal Başkan , hazırladım herşeye kendimi getir artık iki üç oyuncu.

Sevgili kuşlara armaganım olsun

[video=youtube_share;Bcz8WNsGkjc]https://youtu.be/Bcz8WNsGkjc[/video]

CL'de başarı için Galatasaray yakışan kadro için

Melo,Hamit Altıntop,Mauro Zarate (bence çok zor değil), Assaidi ve Kalou alınmalı.Bunlar gelirse tur atlama olasılığımız çok artar.Uluslararası başarılar uluslararası tecrübesi yüksek oyuncularla kazanılır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt