Transfer Nöbeti (ARŞİV 3) - Sayfa 450 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 3)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Transfer Nöbeti

Kanatlı sistemde elbette daha güzel oynarız ama Nani veya başka bir yabancı için yer açacağız diye bütün kadroyu değiştireceksiniz neredeyse.(Nani gelmesin anlamı çıkmasın.:D)

Sneijder ve Drogba 2. yarı geldi , özellikle Drogba sayesinde çok kritik puanlar aldık , neredeyse bütün gollerimize bir şekilde katkı sağladı.(Sneijder'in de hakkını yemeyelim Ordu ve Karabük maçlarındaki golleri çok önemliydi.).10 puan fark attık.Saçma sapan puan kayıplarımız olmasa bu fark çok daha fazla olabilirdi.(İçerideki Gençlerbirliği maçı mesela.)

Şimdi Drogba ve Sneijder ligin başından beri forma giyecek.

Defansımızı da Chedjou ile de güçlendirdik üstelik.Transfer sezonu resmen başlamadı bile.Yönetim gerekeni yapacaktır.

Drogba ve Sneijder'in değerini önümüzdeki sezon daha iyi anlayacağız.Lige bilmem neresine öyle bir koyacaklar ki.:cool::cool::cool:

gökhan inler ve 1 sol bekler transfer kapatalım bu yabancı sınırı dolasıyla zaten yapılan trasferler zarardan başka birşey olmaz. cl de 6 maç oynayacak diye dünya para vermeye gerekde yok.

hatta reklamlar organize edilmeli tvlerde

''haydi bidaha bidaha bidaha hep birlikte sol bek yapalım'' gibi bir reklam müzigi düşünüyorum başbakan a ileticem yakın zamanda

KAMU SPOTLARI -

ZENGİN BİR AİLE-

Biz çocuğumuzu sol bek yaptık...Şimdi Milano'dan balya balya para gönderiyor...DAHA ZENGİN DÜNYA , DAHA ZEVKLİ BİR FUTBOL İÇİN....SİZDE SOL BEK YAPIN! "

Arkadaşlar yeni farkettim, ben sol bek oyuncuyum. Kulübümde sol bek ve sol açık oynadım. Ama 3-5-2 sistemi beni bitirdi.

Şu adam gibi spektaküler bir kanat oyuncusuna çok ihtiyacımız var.

Şimdinin aksine o zaman da kanat yönünden bolluk yaşıyorduk... :)

KADER KEITA

ARDA TURAN

HARRY KEWELL

abdul-kader-keita_149637.jpg

gökhan inler ve 1 sol bekler transfer kapatalım bu yabancı sınırı dolasıyla zaten yapılan trasferler zarardan başka birşey olmaz. cl de 6 maç oynayacak diye dünya para vermeye gerekde yok.

++ bir sene sonra 5 yabanci olacak, yani mutlaka seneye de bir türk almamiz lazim. önce gökhan inler sart oglu sart. seneye arda + baska bir yerli kanat oyuncusu lazim.

Forum kuralları çerçevesinde aşırı argo konuşmak, küfür, küfür imaları ve küfür kısaltmaları ceza sebebidir lütfen bu konuda özen gösterelim.

Her transfer döneminde olduğu gibi bu transfer döneminde de sahte duyumcular, kolpa haberciler olacaktır. Forum yönetimi olarak bunlara asla müsade etmeyeceğimizi, kaynaksız transfer haberi/duyumu paylaşan üyelerimize uyarı, tekrarında 1 günden başlayan sürelerde MYC vereceğimizi bilmenizi isterim. Ayrıca konu içerisinde alakasız resim, video vb. görsel paylaşanları 1 Gün MYC veya konudan uzaklaştırmak gibi yaptırımlara tabi tutacağımızı bilmeniz gerekmektedir.

Üyeleri kandırıp konuyu provoke edenler de gerekli cezaları alacaktır.

Herkese iyi nöbetler diliyoruz..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt