Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Forum kuralları çerçevesinde aşırı argo konuşmak, küfür, küfür imaları ve küfür kısaltmaları ceza sebebidir lütfen bu konuda özen gösterelim.

Her transfer döneminde olduğu gibi bu transfer döneminde de sahte duyumcular, kolpa haberciler olacaktır. Forum yönetimi olarak bunlara asla müsade etmeyeceğimizi, kaynaksız transfer haberi/duyumu paylaşan üyelerimize uyarı, tekrarında 1 günden başlayan sürelerde MYC vereceğimizi bilmenizi isterim. Ayrıca konu içerisinde alakasız resim, video vb. görsel paylaşanları 1 Gün MYC veya konudan uzaklaştırmak gibi yaptırımlara tabi tutacağımızı bilmeniz gerekmektedir.

Üyeleri kandırıp konuyu provoke edenler ve üyelere hakaret edenlerde gerekli cezaları alacaktır.


Forum içerisinde ki seviyeyi korumak için spoiler içerisinde olsun veya olmasın küfürlü caps paylaşımları yasaktır. Bu tür davranışlarda bulunan üyeler önce uyarılacak devam etmeleri halinde ceza alacaklardır.

Dipnot : Her yeni üye olan kişi kuş değildir. Şüphelendiğiniz üyelikleri PM ile yönetime bildiriniz lütfen.
 
Transfer listesinde gokhan gonul, arda turan ve emre colak olan takimin nekadar basarili olacagini bilmiyorum acikcasi. Belhandayi satma niyetide yok, bakalim kac tane cop alacaklar. Zaten Terim bir gun kacacak, onemli olan gittiginde yapabildigi kadar daha fazla cop birakmasin arkasinda.
 
Muslera
Linnes-Donk-Marcao-?
?-Lemina
?-?-?
Falcao
Şöyle bakınca bile aslında 5 tane net transfer lazım. İşin içinden nasıl çıkılacak bilmiyorum. Aslında 3 lü dizilime geçmemiz bizim için daha hayırlı olur gibi. 3 lü savunmaya uygun bir sol bek, Falcao'nun yanına orayı süpürecek bir forvet daha hayırlı olur gibi. Elimizde orta saha çok. Bütçe açısından daha makul gözüküyor bu.

Muslera
Donk-Marcao-?
Linnes-Lemina-Ömer-?-?
Falcao-?

Şöyle bakınca bana göre net transfer 1 azalıyor, 4 tane uygun oyuncu bulmak kalıyor.​
 
Şüphesiz ki hocam Belhanda ve Feghouli ile 4 milyon avrodan 5 yıllık sözleşme yenileyecek Selçuk, Mariano ve Nagatomo ile de üçer yıllık sözleşme imzalayacaktır. Hocam prenslerinden vazgeçmez sene başında da zaten yeni prensi Babele üç yıllık kapı gibi kontrato imzalatmıştı.
Aslında hocama tavsiyem yeni oyuncu değilde baston transfer edelim. Mevcut futbolcularımızın koşmasına yardımcı olur belki.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt