Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Vasfi Vural

ɯє ƅєʅɪєvє ɪɲ ʛʌʅʌƭʌƨʌɾʌɣ!
Yönetici
Süper Moderatör
Forum kuralları çerçevesinde aşırı argo konuşmak, küfür, küfür imaları ve küfür kısaltmaları ceza sebebidir lütfen bu konuda özen gösterelim.

Her transfer döneminde olduğu gibi bu transfer döneminde de sahte duyumcular, kolpa haberciler olacaktır. Forum yönetimi olarak bunlara asla müsade etmeyeceğimizi, kaynaksız transfer haberi/duyumu paylaşan üyelerimize uyarı, tekrarında 1 günden başlayan sürelerde MYC vereceğimizi bilmenizi isterim. Ayrıca konu içerisinde alakasız resim, video vb. görsel paylaşanları 1 Gün MYC veya konudan uzaklaştırmak gibi yaptırımlara tabi tutacağımızı bilmeniz gerekmektedir.

Üyeleri kandırıp konuyu provoke edenler ve üyelere hakaret edenlerde gerekli cezaları alacaktır.

Forum içerisinde ki seviyeyi korumak için spoiler içerisinde olsun veya olmasın küfürlü caps paylaşımları yasaktır. Bu tür davranışlarda bulunan üyeler önce uyarılacak devam etmeleri halinde ceza alacaklardır.

Dipnot : Her yeni üye olan kişi kuş değildir. Şüphelendiğiniz üyelikleri PM ile yönetime bildiriniz lütfen.

Tugay Ponçaklı

Parçalı Üye
Sevgili Galatasaray yönetimine buradan sesleniyorum ben yarın yıllık izine çıkıyorum ve bunu kurban bayramı ile birleştireceğim nasipse bu süreçte falcao transerine kafamı takmadan doyasıya gezip tozmak yegane derdim hulesa yönetime burdan 48 saat süre veriyorum kaplayın şu adamı haydi aslanlarım.

Hekim Aslan

Aslan Üye
Falcao hayırlı olsun inşallah

Şahin Aksoy

İmparator Fatih Terim
10 Numara!
Bugun gelmeli

Salim Harmancı

Tecrübeli Üye
Falcao ve 6 numara icin , hayirli ugurlu olsun nobeti

Kerem UYGUN

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Hayırlı olsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt