Transfer Nöbeti (ARŞİV 19) - Sayfa 475 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Benim kadro görüşüm budur. Feghouli ve Belhanda kesinlikle bu transfer dönemi arabistana yada çine satılmalıdır. Ön libero şart zaten ama kim olacak mechul. Umarım Banega ve Falcao gelir. Yedek forvet olmasa bile bence bu yıl Onyekuru yeniden sola kiralanıp Babel yedek forvet konumuna geçebilir. Jimmynin şu performansı ve Emre gibi bir yedeği varken Feghouli tamamen gereksiz kadroda. Üstelik maaşı da çok büyük bir yük. Screenshot_20190804-054255.png

Benim kadro görüşüm budur. Feghouli ve Belhanda kesinlikle bu transfer dönemi arabistana yada çine satılmalıdır. Ön libero şart zaten ama kim olacak mechul. Umarım Banega ve Falcao gelir. Yedek forvet olmasa bile bence bu yıl Onyekuru yeniden sola kiralanıp Babel yedek forvet konumuna geçebilir. Jimmynin şu performansı ve Emre gibi bir yedeği varken Feghouli tamamen gereksiz kadroda. Üstelik maaşı da çok büyük bir yük. Ekli dosyayı görüntüle 53859

mariano ve naga kalsın feghouli mi gitsin

jimmyye saygım var da feghouli seviyesi için çok ekmek yemesi lazım

mariano ve naga kalsın feghouli mi gitsin

jimmyye saygım var da feghouli seviyesi için çok ekmek yemesi lazım
Kafası kalın kardeşim benim. Feghoulinin nasıl bir oyuncu olduğunu senden çok daha iyi biliyorum kafanı yorma sen. Şuanda sattığımız kadar oyuncu alabiliyoruz. Bu yüzden elimizde alternatifi bol maaşı yüksek ve yokluğu etkilemeyecek değerli oyuncuları satmak bana mantıklı geliyor. Nagatomo ve Mariano için yapacak birşey yok bu sene mecburen gidecek böyle. Ha satılacaksa daha iyileri gelecekse desteklerim tabi. Bölgesinde 2 süper alternatifi olan yüksek maaşlı bir oyuncuyu kadroda tutmanın mantığı nedir?

Kafası kalın kardeşim benim. Feghoulinin nasıl bir oyuncu olduğunu senden çok daha iyi biliyorum kafanı yorma sen. Şuanda sattığımız kadar oyuncu alabiliyoruz. Bu yüzden elimizde alternatifi bol maaşı yüksek ve yokluğu etkilemeyecek değerli oyuncuları satmak bana mantıklı geliyor. Nagatomo ve Mariano için yapacak birşey yok bu sene mecburen gidecek böyle. Ha satılacaksa daha iyileri gelecekse desteklerim tabi. Bölgesinde 2 süper alternatifi olan yüksek maaşlı bir oyuncuyu kadroda tutmanın mantığı nedir?

ben sizin gibi tanımadığım adama hakaret etme şeyini göstermeden cevap vereyim

feghouliye gelene kadar bu takımda diagne belhanda nagatomo ve mariano var satılacak

ha bunlar gider yine paraya ihtiyaç olur o zaman sat

ayrıca alternatifleri iyi ama ikisinin toplamı bir feghouli değil henüz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt