Transfer Nöbeti (ARŞİV 19) - Sayfa 476 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ben sizin gibi tanımadığım adama hakaret etme şeyini göstermeden cevap vereyim

feghouliye gelene kadar bu takımda diagne belhanda nagatomo ve mariano var satılacak

ha bunlar gider yine paraya ihtiyaç olur o zaman sat

ayrıca alternatifleri iyi ama ikisinin toplamı bir feghouli değil henüz
Şu anda diagne zaten çoktan satıldı bile. Transfermarkt Galatasaray transfer bilançosuna baksaydın sende mevzuyu anlardın. "Güncel transfer bilançosu: -2,90 mil. €" jimmy bu ligde çok rahat ilk 11 oynayacak bir oyuncu. Ben nagatomo ve mariano satılmasın diye birşey söylemedim. Daha iyileri alınacaksa hayhay hiç problem yok. Yalnız şöyle bir olay da var. Bu iki oyuncu kariyeri belli oyuncular. Yedekleri rotasyon çıkar bu ligi her türlü çok iyi götürür. O yüzden benim için transferi öncelikli 3 oyuncu var. Diagne, feghouli, belhanda. Baban ödemiyor hani o adamın 4 küsürlük maaşını.

Bugün bazı arkadaşlar Belhanda Çalhanoğlu'nu top diye oynar demişti. Topa bomba muamelesi yapan Belhanda nasıl birini top diye oynayacakmış merak ettim. Top oynayabildi mi dün de Milan'ın as oyuncusunu top diye oynasın?

Bizim taraftarın bir kısmının Bu adama neden Modric muamelesi yaptığını hala çözebilmiş değilim. Oyunu mundar etti adam çoğu zaman yaptığı gibi. Bizim ülkemizde bazı kesimlerin psiko insanlara anlamsız bir sempatisi var. Bunu reality programlarında görüyoruz.

Son düzenleme:
Şu anda diagne zaten çoktan satıldı bile. Transfermarkt Galatasaray transfer bilançosuna baksaydın sende mevzuyu anlardın. "Güncel transfer bilançosu: -2,90 mil. €" jimmy bu ligde çok rahat ilk 11 oynayacak bir oyuncu. Ben nagatomo ve mariano satılmasın diye birşey söylemedim. Daha iyileri alınacaksa hayhay hiç problem yok. Yalnız şöyle bir olay da var. Bu iki oyuncu kariyeri belli oyuncular. Yedekleri rotasyon çıkar bu ligi her türlü çok iyi götürür. O yüzden benim için transferi öncelikli 3 oyuncu var. Diagne, feghouli, belhanda. Baban ödemiyor hani o adamın 4 küsürlük maaşını.

Mesajlarınıza bakılırsa siz ödüyosunuz gibi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt