Transfer Nöbeti (ARŞİV 24) - Sayfa 499 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaslar Falcao meselesini kafaya takmayin. Adam hafta ici gelecek zaten. Yok o onu takip etmis yok bu bunu takip etmis gerek yok bunlara. Umit hoca unfollow yaptiginda da geri takip eder yazmistim. Cunku olumsuz bir sey yok ki. Adam geri takip yapmadigi icin unf yapmis o da bu kadar :-)
Her seyi gectim, bir ara foruma girdigimde bir arkadasimiz "yav Falcao gelmeyecek olsa coktan bir forvet ismi cikardi ona giderlerdi" yazdigini gordum. İste onemli kistas bu zaten. Falcao isi iptal olsaydi son 1 hafta icerisinde yogun sekilde forvet isimleri ortaya cikardi zaten. Ki her sey yolunda bir sorun yok. Metz macini da oynayip gelecek. Hatta restinden dolayi hocasi oynatmayabilir de.
Abi bonservisi nasıl hallettik? Diagne ve Mehmet Özcan'da son durum nedir?

Benzini gecen 6.66'dan aldim. İcime oturdu valla. Benzini Shell'den, akli kelden alacaksin derler ama.. Shell konusunu gozden gecirmemiz lazim :-)
kardeşim gelip olumlu haberler verip durma

ekmeğimizle oynama

gençleri topladık, zippoları hazırladık, benzin bidonları yanımızda

bugün 1 zippo 1 litre benzin kaç para biliyor musun

Lequipe son dakika haberi olarak Falcao'nun Monaco'yu reddettigini ve gitmek istediğini ilettigini yazdı.Hatta ileri gitti "Falcao ile GS sozlesme imzaladi" diye de ekledi.

🔥 🔥 🔥

ECBRzUAXUAIfMPR

Arkadaslar Falcao meselesini kafaya takmayin. Adam hafta ici gelecek zaten. Yok o onu takip etmis yok bu bunu takip etmis gerek yok bunlara. Umit hoca unfollow yaptiginda da geri takip eder yazmistim. Cunku olumsuz bir sey yok ki. Adam geri takip yapmadigi icin unf yapmis o da bu kadar :-)
Her seyi gectim, bir ara foruma girdigimde bir arkadasimiz "yav Falcao gelmeyecek olsa coktan bir forvet ismi cikardi ona giderlerdi" yazdigini gordum. İste onemli kistas bu zaten. Falcao isi iptal olsaydi son 1 hafta icerisinde yogun sekilde forvet isimleri ortaya cikardi zaten. Ki her sey yolunda bir sorun yok. Metz macini da oynayip gelecek. Hatta restinden dolayi hocasi oynatmayabilir de.

twitter daki ben değilim diyordun üstad , şimdi yazdım diyorsun ? hangisi doğru şimdi :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt