Transfer Nöbeti (ARŞİV 4)


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Forum kuralları çerçevesinde aşırı argo konuşmak, küfür, küfür imaları ve küfür kısaltmaları ceza sebebidir lütfen bu konuda özen gösterelim.

Her transfer döneminde olduğu gibi bu transfer döneminde de sahte duyumcular, kolpa haberciler olacaktır. Forum yönetimi olarak bunlara asla müsade etmeyeceğimizi, kaynaksız transfer haberi/duyumu paylaşan üyelerimize uyarı, tekrarında 1 günden başlayan sürelerde MYC vereceğimizi bilmenizi isterim. Ayrıca konu içerisinde alakasız resim, video vb. görsel paylaşanları 1 Gün MYC veya konudan uzaklaştırmak gibi yaptırımlara tabi tutacağımızı bilmeniz gerekmektedir.

Üyeleri kandırıp konuyu provoke edenler ve üyelere hakaret edenlerde gerekli cezaları alacaktır.

Dipnot : Her yeni üye olan kişi kuş değildir. Şüphelendiğiniz üyelikleri PM ile yönetime bildiriniz lütfen.
 
Hacı abi bu cocuun sozlesmesıde bıtmıs ve bu vıdeoya gore bu cocuk bu lıgın tozunu attırır.. Bu ne bole yaw Roberto Carlosun kafa vuran Katar versıyonu.. Yemın edıyorum alınsın 650 bin Euro değeri gozukuo
Vallahi baya etkili gözüküyor videolarda. Yaşıda genç sayılır. Boy desen 1.86 ve fiziği taş gibi. Bizim milli takıma karşıda oynamışlığı var. Milli takım maçını bulmak izlemek gerekir. Qatar liginde ne yapmış etmiş yanılta bilir.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt