Transfer Nöbeti (ARŞİV 4) - Sayfa 498 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 4)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
De Jong, Hakan Balta, Chedjou, Sabri, Donk, Tarık , Umut, Oğuzhan yollar ayrılan isimler olacak.

Muslera
Maicon
Linnes
Carole
Sağ bek
Sol bek
Orta saha
Belhanda
Sneijder
Sağ kanat
Rodrigues
Gomis

Cenk
Serdar
Ahmet7
Semih
Tolga
Selçuk
Yasin
Sinan
Eren

Atalay
Ozan Kabak

Kadroyu tamamlar. Sneijder giderse iki orta saha gelir

SM-N9000Q cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ali Naci Küçük: Son karar Acerbi. Maicon iptal.

Nevzat Dindar: Son karar kesinlikle Maicon oldu. Acerbi iptal.

Durum böyleydi

Arkadaşlar her mevkiye hatta yedeklerine bile sürekli transfer beklemeyin.

Bence 3 iyi transfer yapıldı. Sneijder de kalırsa bana göre ön tarafa kanat almazlarsa niye almadınız demem. Sonuçta kolay değil bu kadar adam almak. Sneijder giderse yalnız belki belki 2 adam ön tarafa almak gerekebilir..

Kalacağını varsayarsak şu anda ilk plan ortasaha ve iki bek gerekiyor gibi duruyor. Yalnız Ersin Düzen'in dediğine göre ortasahaya 2 isim alınabilirmiş. 3-4 transfer daha yaparak bu kaltede yazı kapatırsak bence sorun yok.

Muslera-Corchia-Serdar-Maicon-Clichy-Imbula/Lemina-Selçuk/Tolga- Belhanda-Sneijder-Garry/Sinan-Gomis 11'i bile bence çok iyi 11 hele bir de

Muslera-Corchia-Serdar-Maicon-Clichy-Vainquer-Imbula/Lemina-Belhanda-Sneijder-Sinan/Garry-Gomis olursa hayli hayli iyi olur.

O yüzden bundan sonra çok kritik3-4 transfer daha yaparsak yönetime bu transfer dönemi için geçer not verilir. Tabi tekrar söylüyorum Sneijder'in kalması koşuluyla.

yok semihte aynı bok o hatta futbolcu filan degil ama carolü hamzacı arkadaslar öyle sisirdilerki adam balonun önde gideni

benim icin bek adamı önce savunmayı iyi yapacak senede 10 asist yapıp 20tane gol yedirse bizim armutlar gibi buna bekmi denir

espiri anlamda söyledim ama gercktende öyle carole okadar kötü ki semih bile ondan iyi oynar bekte.

Benim anlamadığım Endoğan, Tarık, Donk, Umut falan kampa niye götürülüyor? Bu adamlar kampta sivrilirse takımda mı kalacaklar. Tudor'u garipsiyorum cidden, kesip atması gerekiyor bu adamları.

HABER VERDİ GELİYOR BANA MUSAPİ BULUN DİYOR

mario-lemina-juventus-serie-a_dh50uk1k59vh1mkad0njpzoih.jpg

Ya bunlar snejderi satması önemli değil onu satıp kanada adam almazlarsa çok saçma bir şey olur sadece üç kanatla mi oynayacağız ki üst düzey kanat yok.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt